Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Šetinová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Markéta Šetinová — konzultantka a terapeutka se zaměřením na lásku a partnerské vztahy

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Markéta Šetinová:
Na setkání s Markétou se mi líbilo, že kromě konkrétních tipů (jaké seznamky používat s ohledem na moji cílovou skupinu, jak upravit svůj profil a fotky, jak komunikovat) a vhledů (s čím se na seznamkách potýkají ženy) jsem si odnesl i určitou psychickou podporu – proč na jednu stranu trvá dlouho, než někoho přes seznamku najdu a je tam spousta frustrace a odmítnutí, ale zároveň se vyplatí tomu věnovat energii a má to cenu.

Jindřich Pozlovský

Konzultace byla vedena v příjemné atmosféře a naplnila moje očekávání. Získal jsem přehled o situaci na seznamkovém trhu a dostal jsem nějaké tipy co lze a nelze při online seznamování očekávat, na co se připravit a co brát s nadhledem. Přišlo mi dobré, že pokud má člověk zájem, může dostat od lektorky trochu vědečtější přístup, tzn. informace podložené statistikami, jaké jsou trendy apod. Na všechny otázky jsem dostal odpovědi. Bylo moc fajn si o tomto tématu popovídat s někým, kdo ví, o čem mluví. Oceňuji také nabídku zůstat v kontaktu a zájem o moje konkrétní zkušenosti.

Ondřej Vodička

Určitě velmi přínosná zkušenost pro obě pohlaví v době, kdy se seznamování po internetu stává běžnou součástí našeho života.

Petra Torová

Spolupráce pro mě byla značně přínosná, byla hodně individuální a přizpůsobená na míru. Otevřela mi další možnosti a měl jsem možnost něco přehodnotit.

Martin Javůrek

Jednorázová konzultace je podnětná zejména pro začátečníky v této oblasti, ale zároveň dá užitečné tipy i lidem, kteří se již seznamovat neúspěšně pokoušeli. Téma je uvedeno do psychologických a sociologických souvislostí, takže může zaujmout i člověka, který se obecně zajímá o vztahy mezi lidmi.

M. K.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS