Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Waas > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Waas — lektorka zážitkové výuky francouzštiny, angličtiny a češtiny pro cizince

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Markéta Waas:
Vyučovací hodiny s mou lektorkou se vyznačují vysokou profesionalitou. Do detailu je splněn cíl vyučovací jednotky, tzn. výraznou část vymezeného času zabírá právě konverzace. Spíše doplňkovou, avšak nezbytnou, součástí hodiny je i gramatická složka. Na hodinách francouzštiny se mi líbí přátelská a uvolněná atmosféra a flexibilita, s jakou jsou jednotlivá témata probírána. Zcela zásadní pro mne bylo to, abych se zbavila obav z mluveného projevu, což se, dle mého pocitu, daří. Pokud to bude možné, hodlám i nadále pokračovat ve studiu francouzského jazyka právě s lektorkou Markétou.

Romana M.

absolventka individuálního kurzu
Učit se znamená poznávat nové. A s tímto krédem vyhledává naše lektorka možnosti, jak se v jazyce zdokonalit. Mezi ně patří třeba setkávání s rodilými Francouzi, naposledy spojené s vařením podle francouzských receptů. Kromě dobrot jsme poznali, jak se které ingredience jmenují, zapsali jsme si názvy kuchyňských přístrojů a při konzumaci probrali „život“. Takhle si představuji využití cizího jazyka v praxi. Nenásilně, bez zbytečného stresu a tak jednoduše, jak se mezi lidmi opravdu mluví. Díky, Markéto.

Věra M.

absolventka pokročilého kurzu francouzštiny
Navštěvovala jsem kurzy francouzštiny už dříve, slovní zásobu docela mám, ale když jsem měla začít mluvit, byl to velký problém. V jazykové škole jsem měla velký problém s učebnicí, se kterou jsme pracovali. Učebnice jsou velmi drahé a témata jsou strašná. Tady se mi velmi líbí, že se učíme bez učebnic. Bavíme se o cestování, jídle, chodíme k rodilému Francouzovi vařit. Je to skvělé. Myslím, že se moje francouzština velmi zlepšila, a hlavně už nemám strach mluvit.

Nikol N.

absolventka pokročilého kurzu francouzštiny
Hodiny francouzštiny s lektorkou Markétou plně naplnily moje očekávání. Hledala jsem kurz, který by byl především zaměřený na konverzaci a doplňoval mezery v gramatice, zároveň takový, který by mi dal možnost vybrat z různých časových možností. Tuto nabídku jsem našla právě u paní Markéty, která hodiny přizpůsobila přesně mým požadavkům. V hodinách probíráme různá témata, vše ve francouzštině. Strach z mluvení se podle mě zdařil odbourat a celkově rozmluvení se v tomto jazyce splnilo mé představy :-) Paní Markéta je hrozně milá a přátelská, vždy se na všem domluvíme, přizpůsobí se časovým možnostem. V hodinách budu určitě nadále pokračovat. Můžu vřele doporučit těm, kteří dají přednost příjemné a milé atmosféře během hodin a přizpůsobení výuky požadavkům studenta před otrockým vyplňováním cvičení v učebnicích. Hodiny jsou jiné, přátelské, přirozené, bez učebnic. Já bych neměnila ;-)

Veronika Beňová

studentka
Lucie Gramelová
Markétu znám jako šikovnou a spolehlivou kolegyni v oboru, která se vždycky snaží vyjít vstříc potřebám svých studentů. Jako jazykovou lektorku ji můžu jen doporučit a její francouzštinu jí můžu jen tiše závidět.

Lucie Gramelová

mentorka efektivní výuky cizích jazyků
U paní Markéty jsem absolvovala individuální kurzy konverzace a fonetiky. Oba kurzy byly vedeny na profesionální úrovni a vždy byly přizpůsobeny mým požadavkům. Než jsem začala kurzy navštěvovat, bála jsem se francouzsky promluvit, měla jsem pocit, že to prostě neumím a zaostávám. Individuální kurzy u paní Markéty byly nejlepší volbou, neuvěřitelně mi pomohla se v jazyce posunout a zlepšit. Nyní jsem schopna bez přemýšlení reagovat francouzsky. Ještě jednou děkuji :)

Alena Štěpánková

studentka francouzštiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS