Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Demartini

Martin Demartini

tvůrce online videoportrétů a reklamní kreativec

Martin Demartini
Martin Demartini - logo

Nudit diváka je hřích! To mě naučilo přes 20 let praxe ve filmu a reklamě. Můžete dělat krásné záběry, mít nejlepší vybavení, hlavu plnou nápadů a bůhví co ještě, ale když je výsledek tuctový, stejně půjdete do pekla. Musí to mít šťávu, koule, šmrnc. Je přitom jedno, jestli je to dílko o osobním příběhu, meditaci či kravském paznehtu. Všechno může být dost dobré.

  • Online videoportréty – atraktivní webové videoportréty kohokoliv a čehokoliv. Napíšu scénář, natočím video, sestříhám ho a zkompletuji pro vydání na internetu.
  • Reklamní kreativa – televizní a radio spoty od scénáře, přes casting a natáčení až po on-air nasazení. Také ideamaking: koncepty reklamních kampaní, kreativní texty, slogany, claimy, printové texty.

Každý videoportrét nebo reklamní kampaň musí zahrát na správnou notu příjemce. Někdy potřebujete mířit na emoce, jindy být účelový. Zapomeňte na klišé a průměrnost. Natáčím videa, která mají jiskru, nenudí a velmi dobře se na ně dívá.

Mám za sebou mraky zkušeností jako tvůrce reklamních kampaní a později kreativní ředitel v reklamních agenturách Ogilvy, Leo Burnett, Havas-EURO RSCG, TBWA. Získal jsem přes 30 reklamních ocenění z celého světa: Louskáček, Golden Drum, Effie a další. Vystudoval jsem Filmovou a televizní akademii múzických umění.

Fotogalerie z natáčení:

Poutavé osobní výpovědi | vzpomínky Ivy JanžurovéNáborová, motivační a interní videa pro firmyReklama na webové stránky a sociální sítěVideoklipy o kurzech, akcích a událostechPracovní videa pro popularizaci firmy
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč si nechat natočit videoportrét ode mě?

  • Bohatá praxe – natočil jsem více než stovku videospotů pro řadu klientů, zatím vždy k jejich velké spokojenosti. Byly mezi nimi i významné firmy jako např. KKCG, Vinařský fond nebo developerské společnosti.
  • Široký záběr – působivé spoty pro jakýkoliv obor podnikání či osobnost.
  • Přes 20 let zkušeností s tvorbou TV spotů – pracoval jsem v řadě špičkových reklamních agentur, kde jsem se aktivně jako kreativec účastnil tvorby, natáčení a střihu stovek známých reklam, vytvářel scénáře a spolupracoval na režii a postprodukčních pracích.
  • Vše od A až do Z od jediného autora – vše vytvářím já sám (od scénáře, přes natáčení, až po střih a další postprodukci a kompletaci), což výrazně usnadňuje realizaci projektu, má to vliv na jeho konzistentní kvalitu, rychlost zpracování i na velmi příznivý rozpočet.

Podívejte se na moji videotvorbu »

Proč si mě najmout na reklamní kreativní služby?

  • Více než 20 let praxe v reklamě ve špičkových reklamních agenturách – seniorní textař, tvůrce řady reklamních kampaní, kreativní ředitel v prestižních firmách Ogilvy, Leo Burnett, Havas-EURO RSCG, TBWA.
  • Přes 30 reklamních ocenění z domova i ze světa – Louskáček, Golden Drum, Effie a další.
  • Odborné vzdělání na Filmové a televizní akademii múzických umění.

Podívejte se na mé nejlepší televizní reklamy »

Ukázky videí: videoportréty

Slavonice: dramatický happening
MUDr. Monika Sičová: portrét osobnosti
Reklama: Mohendžodáro
Pálava: nejznámější druhy vína
Zdravé stádo: péče o paznehty
Operátoři: specialista

Ukázky videí: TV spoty

Amundsen: TV spot
Stock, Magister: TV spot

Zobrazit více videí »

Kontaktní informace

Martin Demartini
Janovského 995/52
Praha 7
170 00
Mobil:777 921 119
Email:martin.demartini@gmail.com
Web:martin-demartini.webnode.cz
LinkedIn:LinkedIn martindemartini
:76300951

Doporučení z první ruky

S Martinem Demartini spolupracujeme na tvorbě videí pro Vinařský fond ČR téměř čtyři roky. Za tu dobu pro nás natočil desítky video spotů. Už z toho je patrné, jak hodně jsme s jeho prací spokojeni. Jeho hlavními přednostmi jsou: pečlivá příprava při sbírání podkladů, skvěle vymyšlené a napsané scénáře, civilně dokumentární obrazové pojetí, díky kterému jsou spoty velmi přirozené a lidské, a v neposlední řadě výborný střih, který dává videu výraznou dynamiku a atraktivitu. Stručně řečeno – jeho videa mají jiskru, nenudí, velmi dobře se na ně dívá. Z vlastní zkušenosti proto mohu napsat, že spolupráce s ním je trefou do černého.
Jaroslav Machovec
ředitel Vinařského fondu

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS