Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Domes

Mgr. Martin Domes

webdesignér, tvůrce webů a online marketér

Mgr. Martin Domes
Mgr. Martin Domes - logo

Chcete web, který přivádí nové zákazníky? Pořiďte si obchodníka, který pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce a nevyžaduje plat, auto ani dovolenou.

Obchodně úspěšný web v praxi:

 • Přivádí zdarma návštěvníky z vyhledávačů.
 • Má originální a užitečný obsah.
 • Budí důvěru a z návštěvníků dělá zákazníky.

Web, včetně špičkového obsahu, navrhnu a realizuji na míru vašim cílům a potřebám vašich zákazníků! A to vše za skvělou cenu.

S čím vám rád pomůžu:

 • Tvorba webů – tvorba profesionálních, obchodně úspěšných webů pro živnostníky a malé firmy.
 • Tvorba e-shopů – návrhy a realizace internetových obchodů, jejichž prioritou je služba zákazníkovi, a to včetně obsahu, který prodá vaše výrobky.
 • Nízkonákladový online marketing – správa PPC kampaní, SEO, copywriting a obsahový marketing, e-mailový marketing formou výkonnostního marketingu za nízkou cenu.
 • Poradenství a analýzy – připravím pro vás analýzu zákazníka, analýzu klíčových slov a návrh obsahové architektury webu. Posoudím podobu a fungování vašeho stávajícího webu a připravím návrhy na jeho zlepšení. Připravím pro vás také firemní školení na míru.
 • Školení – know-how předávám na veřejných marketingových kurzech, v rámci online výukového programu SEO akademie, ve své e-knize Nejlepší obchodník je váš web.

Mám více než 13 let praktických zkušeností a přes 130 úspěšně realizovaných projektů. Jsem autorem 18 publikovaných knih. Jako šéfredaktor nakladatelství Computer Press jsem stál za vznikem více než 500 českých a slovenských odborných knih.

Rady, tipy, návody pro majitele webů a e-shopů publikuji pravidelně ve svém blogu.

Ukázky práce:

Web advokátní kanceláře specializující se na odškodnění pracovních úrazůWeb velkoobchodního dodavatele potravin, drogerie a kosmetiky | Dobré zrnoWeb jazykové korektorky | Texty OKWeb hospicu pro staré, týrané a handicapované pejsky | Dejte nám šanciE-shop se zaměřovači pro loveckou, taktickou a sportovní střelbu | Holosun
Zobrazit všech 28 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Brno

Kategorie katalogu:

Profesionální webdesign ve 4 krocích

Nebudu se ptát, jak má váš nový web vypadat, jaký obsah na něm chcete a jak má fungovat. Ptám se vás na byznys, cíle a zákazníka. Než začnu pracovat na technické realizaci webu, strávíme spoustu hodin plánováním a přípravou. Webdesign není jen o grafice, to je jen jeho malá část.

 • KROK 1: Analýza byznysu, zákazníků a cílů webu – abych správně pochopil, jaký byznys děláte, kdo je vaše konkurence, jakých cílů by měl web dosáhnout, a především kdo jsou a jak přemýšlejí vaši zákazníci, ptám se na spoustu otázek.
 • KROK 2: Návrh architektury a obsahu webu – aby web návštěvníka intuitivně provedl celým nákupním procesem až k samotné objednávce nebo poptávce, je třeba vědět, co ho zajímá a jak přemýšlí. Využívám techniku person (scénářů vyhledávání) a analýzu klíčových slov z vyhledávačů Google a Seznam. Díky tomu navrhnu web na míru potřebám vašich zákazníků.
 • KROK 3: Wireframe, čili drátěný model webu – drátěný model webu je nezbytnou součástí návrhu webu před jeho grafickým zpracováním. Pod slovem wireframe si představte črtu stránky webu, v níž naznačujeme význam a funkce jednotlivých prvků na stránce.
 • KROK 4: Grafický návrh webu – lidé se na váš web nebudou chodit dívat, ale hledat informace. Grafika je tudíž podřízena obsahu a funkcím webu, aby vedla oko návštěvníka správným směrem. Nikdy netvořím grafiku webu ze šablony. Každý grafický návrh vychází z individuálního zadání, protože vy a váš byznys jste jedineční.

Zjistěte více »

Kontaktní informace

Mgr. Martin Domes
Babice nad Svitavou 410 (Jihomoravský kraj)
664 01
Mobil:733 619 567
Email:martin@mdwebdesign.cz
Web:www.mdwebdesign.cz
Facebook:Facebook mdwebdesignbrno
LinkedIn:LinkedIn martindomes
Messenger:Facebook Messenger mdomes80
WhatsApp:WhatsApp 420733619567
:71922105 (plátce DPH)
DIČ:CZ8012284489

Doporučení z první ruky

K Martinovi jsem se dostala na základě osobního doporučení jeho spokojených klientů. Důvěřovala jsem doporučení a líbily se mi již realizované weby. Od tvorby webu jsem očekávala rychlý a profesionální postup i komunikaci. A schopnost vytvořit web tak, který bude plnit stanovené cíle. S výsledkem jsem spokojená na 100 %. V rámci dlouhodobé marketingové spolupráce jsem chtěla realizovat nastavené kroky, analyzovat výsledky a posouval se dál. A aby Martin přicházel s novými nápady v návaznosti na vývoj a trendy web marketingu, které mohou posunout cíl webu (prodej) ještě dál. Spolupráci s Martinem hodnotím jako velmi přínosnou, naplnila moje očekávání na 100 %. Jeho práci považuji za skvěle odvedenou. Komunikaci s ním za bezproblémovou, rychlou a přínosnou. Další web si nechám zrealizovat opět od něj.
Markéta Hamrlová
MarketaHamrlova.cz, KurzKoucinku.cz, Akor.cz

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS