Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Fabián Rusek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Fabián Rusek — ideamaker, tvůrce logotypů, kreativec, grafický designér & malíř

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Martin Fabián Rusek:
Pan Rusek pro náš plavecký klub vytvořil nové logo, webové stránky a firemní identitu. Od prvního kontaktu bylo jasné, že se jedná o profesionála. Pronikl do našeho prostředí, pochopil podstatu, souvislosti a následně vytvořil neskutečně skvěle fungující kombinaci, která nám poskytuje takřka neomezenou míru variability. Všechny další zakázky od té doby realizujeme výhradně u něj.

Jan Pala

předseda klubu
www.kpsostrava.cz ~ pala.plavani@seznam.cz ~ 733 620 280
Na pana grafika Martina Ruska se Fakulta stavební Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava obrátila s žádostí o grafický návrh Almanachu k 20. výročí vzniku naší fakulty a o typografické zpracování našeho fakultního časopisu s hledáním jeho nové vizuální identity. V obou případech vzešly k naší velké spokojenosti dva velmi povedené grafické návrhy. Mne osobně zaujal kreativní a velmi originální přístup pana Ruska k vytváření obou grafických návrhů, přičemž nebylo možné přehlédnout jeho výrazné grafické cítění a smysl pro detail.

prof. Ing. Martin Krejsa, Ph.D.

vedoucí Katedry stavební mechaniky FAST VŠB-TUO a šéfredaktor časopisu Transactions of the VSB – Technical University of Ostrava, Civil Eng. Series
www.vsb.cz ~ martin.krejsa@vsb.cz ~ 597 321 303
Martin je všestranný grafik, nezaměnitelná a jedinečná osobnost. Vyslovíte myšlenku, nastíníte svou představu, Martin mlčí a zároveň už tvoří. Výsledek jeho práce není jen očekávaný grafický návrh, ale projekt doslova šitý na míru. Dívá se na věci skrze vás a součástí jeho návrhu je váš obraz – vaše povaha, charakter, temperament či specializace. Vaše značka. Každý, kdo vás zná, vás tam najde. Ti, kteří vás neznají, časem pak pochopí :-). Možná z vás „dostane“ i to, o čem jste sami ani nevěděli. Při budování vlastního brandu, s cílem odlišit se, jste u Martina v těch nejlepších rukou. Martin je profesionál, pečlivě si nastuduje obor podnikání, o všem intenzivně přemýšlí, analyzuje a až pak produkuje. Martine, děkuji za dosavadní spolupráci, nebyla první a určitě ani poslední. Hodnotím 100/100.

Dominika Samiecová

nemovitosti, development, prodej a pronájem rezidenčních a komerčních objektů
dominikasamiecova@seznam.cz ~ 602 123 293
Martina jsem potkal na setkání „Business for Breakfast“ a velice mne zaujal jeho kreativní a inspirující přístup v oblasti grafického designu. Při nejbližší příležitosti jsme jej využili k designu nové kavárny O café v Opavě a výsledek předčil naše očekávání. Jsme velkými fanoušky jeho umění a rádi jej doporučíme, budete nadšeni.

Ivo Gondek

zakladatel Ollies
www.ollies.cz ~ ivo.gondek@ollies.cz ~ 736 628 266
Martin je pan Grafik. Najměte si ho, pokud chcete vymyslet grafickou identitu vašeho podnikání od A do Z, Martin vám nejen navrhne špičkový design, ale také dodá celý příběh za tím. Martin je ideamaker s hlubokým grafickým cítěním a takového pro svůj nový projekt prostě chcete!

Jiří Kratochvíl

founder @ DIGITAAL.CZ & HRko
www.digitaal.cz ~ jirka@digitaal.cz ~ 724 170 007
Martina mohu jenom doporučit, jeho práce se mi velice líbí, je naprosto originální, nadčasová a vybočuje z šedi českého designu.

Jakub Tomoszek

CEO
www.avogado.cz ~ tomoszek@avogado.cz ~ 725 096 632
S Martinem jsme se potkali před několika lety u jednoho produktové focení. Posléze následovaly další spolupráce a u každé z nich jsem měl možnost Martina více poznat. Profesionální, kreativní a rozvážný přístup v jeho práci a zejména pak velmi příjemná komunikační forma mě mile překvapila. Na prvním místě vždy řeší smysluplnost a funkčnost díla a až pak design. Jeho široký záběr znalostí v oborech obecné grafiky, typografie, polygrafie, kresby a ilustrace jsou úctyhodné. Osobně si spolupráce s Martinem velmi vážím a značku MARTIN RUSEK mohu jen doporučit!

Daniel Modl

fotograf
www.ipow.cz ~ info@ipow.cz ~ 608 554 999
Martin je neobyčejný grafik s cítěním pro detaily. Grafika u něj není jen něco nakreslit nebo nadesignovat, ale také o praktickém využití, vhodných materiálech a vizuálních efektech. Nedostali jsme pouhé PDF, dostali jsme umělecké dílo. Rozhodně doporučuji!

Martin Lonský

CEO and Software architect
www.aputime.cz ~ martin.lonsky@aputime.com ~ 736 645 876
Martina mohu s klidným srdcem doporučit na jakoukoliv kreativní grafickou práci. Líbí se mi, že jeho nápady nejsou nahodilé, ale vycházejí z porozumění zákazníka, odborných znalostí a jeho dlouholeté praxe. Polygrafii dokonale rozumí, a tak navrhne nejen líbivou, ale také realizovatelnou grafiku.

Jan Kleinwächter

spolumajitel tiskárny
www.tiskarnaklein.cz ~ jan@tiskarnaklein.cz ~ 734 442 261
S panem Martinem Fabiánem Ruskem spolupracuje Městský úřad Studénka již mnoho let. Vytvořil pro prezentaci a propagaci města několik nástěnných kalendářů na dané téma jak na základě podkladů dodaných zadavatelem, tak z vlastních zdrojů. Vzájemná spolupráce probíhala na bázi diskuze, respektování přání zadavatele a zároveň byla korigována odbornou a dlouholetou zkušeností pana M. F. Ruska v tomto oboru. Výsledkem bylo vždy dílo, které zaujalo odbornou i laickou veřejnost a bylo velmi žádané. Samozřejmostí je u pana M. F. Ruska zpracování kalkulace díla, úprava dle požadavků zadavatele, hledání vzájemného kompromisu a v konečném důsledku i výsledná cena produktu akceptovatelná oběma stranami. Pružně reaguje na změny ze strany zadavatele a v krátkém termínu je aktualizuje. Těšíme se na další spolupráci.

PhDr. Olga Svobodová

vedoucí odboru školství, kultury a sociálních věcí, Městský úřad Studénka
www.mesto-studenka.cz ~ svobodova@mesto-studenka.cz ~ 556 414 355
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS