Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Fuks, DiS.

Martin Fuks, DiS.

firemní kouč

Martin Fuks, DiS.
Martin Fuks, DiS. - logo

Koučuji lídry a manažery firem, aby dokázali efektivně vést svůj pracovní tým. Protože skvělý lídr je jako metař v curlingu – vždy o krok napřed a odklízí vše, co by tým mohlo brzdit. A takové lidi potřebuje každá firma.

Vím o čem mluvím. 15 let jsem stavěl a vedl týmy ve vlastních firmách nebo řídil obchodní a produktové oddělení největší české internetové společnosti Seznam.cz. Za tu dobu jsem si vyzkoušel mnoho způsobů vedení a rozvoje a koučink byl jednoznačně nejúčinnější!

Vyznávám princip metody vnitřní hry, tzv. The Inner Game. Ten spočívá v tom, že lidem neříkám, co mají dělat, ale umožním jim, aby si odpověď našli sami. Často tak v sobě objeví nevědomé strachy a omezení, které jsou největší brzdou v jejich rozvoji. A pokud má koučovaný v práci „šlápnout na plyn“, musí nejprve povolit ruční brzdu – tedy naučit se se svými strachy aktivně pracovat.

Na konci každého koučovacího setkání koučovaný přesně ví, co a proč má udělat. Začne si mnohem více věřit a díky tomu ho bude práce bavit víc, než kdy předtím. A nejlepší na tom všem je, že koučovaný se postupně stane sám sobě koučem. Naučí se „rybařit“, ne pouze dostávat ryby. Díky tomu si poradí i tehdy, když nebude poblíž nikdo, kdo by mu nějakou rybu (radu) dal.

Dodržuji etický kodex kouče, veškeré výstupy ze schůzek zůstávají vždy důvěrné.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Profesní úspěchy a milníky

  • od 2018, věnuji se naplno koučinku a pár vlastním projektům.
  • 2012–2017,Seznam.cz jsem aktivně řídil kompletní redesign katalogu Firmy.cz, vedl rozvoj webové i mobilní aplikace Mapy.cz a jako produktový ředitel dohlížel na všechny služby Seznamu.
  • 2012, s přáteli jsme uvedli na trh přípravky Protopan, které účinně řeší potíže s atopickým ekzémem. Od té doby jsme pomohli tisícům atopiků, včetně mě.
  • 2009, začal jsem studovat koučink a po získání individuálních i týmových certifikací profesionálně koučovat.
  • 2003–2009, pracoval jsem pro Seznam.cz, nejprve jako obchodník, týmový manažer a regionální ředitel. Poslední 2 roky jsem řídil celou obchodní síť a telesales.

Kontaktní informace

Martin Fuks, DiS.
Mutěnická 1521/8
Plzeň
323 00
Mobil:737 385 733
Email:kouc@martinfuks.cz
Web:www.martinfuks.cz
Skype:Skype martin.fuks
Facebook:Facebook martin.fuks
Twitter:Twitter kouczplzne
LinkedIn:LinkedIn martinfuks
Účet:670100 – 2207968114 / 6210 (mBank)
:67891896

Doporučení z první ruky

Jirka Chomát
Martina znám mnoho let, pracovali jsme spolu na několika projektech a možná právě proto si uvědomuji svá vlastní omezení, která Martin nemá :-) Jeho zkušenosti s marketingem, velké úspěchy v byznysu i produktovém managementu jsou pro mne velkou inspirací. Má totiž zvláštní čich na lidi i příležitosti, které si nenechá utéct a využije je ku prospěchu spolupracovníků i projektu samotného. Nikdy jsem nepracoval v tak skvěle sladěném týmu jako s Martinem. Bude mi ctí i kdykoliv v budoucnu!
podnikatel změn v e-commerce a konzultant

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS