Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign a realizace webu > Webová prezentace GECCO.cz

Webová prezentace GECCO.cz

Kompletní realizace webové prezentace pro originální českou stavebnici s patentovaným systémem spojení, tzv. kytičkou. Kompletní redakční systém webdílna i jednoduchý e-shop pro objednání stavebnic s napojením na Google Analytics.

Odkaz: gecco.cz
Zobrazuji položku č. 11 z celkem 17 položek v této galerii:

Webová prezentace GECCO.cz
« Předcházející Redakční systém webdilna.com  (zobrazit v plné velikosti)Apartmán B5 Lednice  (zobrazit v plné velikosti)Webová prezentace GECCO.cz  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webová prezentace pro Sdružení ONKA  (zobrazit v plné velikosti)Web Jaroměřická mlékárna  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign a další dílčí služby: vlastní redakční systém webdilna.com, grafické návrhy, koncepce webu, kódování, programování a konzultace pro internetové projekty. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS