Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign a realizace webu > Tvorba webu a e-shopu Pura Vida Shop

Tvorba webu a e-shopu Pura Vida Shop

Kompletní realizace webových stránek a jednoduchého e-shopu na mém redakčním systému webdilna.com Jednoduchý e-shop s napojením na platební bránu Comgate a Zásilkovna.cz Pokud hledáte originální leginy, tak zde najdete co hledáte.

Odkaz: puravidashop.cz
Zobrazuji položku č. 5 z celkem 20 položek v této galerii:

Tvorba webu a e-shopu Pura Vida Shop
« Předcházející Tvorba grafiky a webu pro MIMOTO Brno  (zobrazit v plné velikosti)Webové prezentace pro SENSE COCO  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu a e-shopu Pura Vida Shop  (náhled aktuálně zobrazené položky)Villa Kořenec, webová prezentace  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro Copyto  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign a další dílčí služby: vlastní redakční systém webdilna.com, grafické návrhy, koncepce webu, kódování, programování a konzultace pro internetové projekty. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS