Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign a realizace webu > Tvorba webu Balakryl Recy věci

Tvorba webu Balakryl Recy věci

Pro projekt Balakryl Recy věci jsem připravil webovou prezentaci s registračním formulářem a mechanikou hlasování webu k jednotlivým projektům. Kompletně jsem využil webdilna | com pro blog a portfolio pro jednotlivé výrobky soutěžících.

Odkaz: www.balakrylrecyveci.cz
Zobrazuji položku č. 6 z celkem 17 položek v této galerii:

Tvorba webu Balakryl Recy věci
« Předcházející Webové stránky pro Copyto  (zobrazit v plné velikosti)Redesign webu Milano Brno  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu Balakryl Recy věci  (náhled aktuálně zobrazené položky)Web pro rekreační středisko Baldovec  (zobrazit v plné velikosti)Zimní dovolená BRENNA  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign a další dílčí služby: vlastní redakční systém webdilna.com, grafické návrhy, koncepce webu, kódování, programování a konzultace pro internetové projekty. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS