Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Jelínek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Jelínek — průvodce stravou těla i mysli

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Mgr. Martin Jelínek:
Kurz mi pomohl nejenom v profesionálním rozvoji. Myslím si, že představený styl učení je jeden z nejúčinnějších, které jsem měl možnost vidět. Celá tato koncepce je skvělou možností, jak se komplexně rozvíjet v oboru výživového poradenství.

Martin Cidlinský

Program kurzu je koncipován tak, že i já ve svých 70 letech jsem jej bez větších problémů zvládla a dokázala tak, že na učení není nikdy pozdě. Absolvování kurzu bych přirovnala k příjemnému adrenalinovému sportu – práce, vzrušení i strach z výsledků zkušebních testů a následně radost z dobrého výsledku. Mimořádně oceňuji Poradnu pro studenty, která slouží i jako zdroj velmi cenných informací.

Ludmila Koplíková

Na začátku jsem se rozhodoval mezi více kurzy poradce pro výživu. Hned při prvním setkání s Mgr. Martinem Jelínkem jsem byl přesvědčen, že jsem si vybral správně. Pan Jelínek nabízí komplexní pohled na výživu. Líbí se mi, že na všechny věci se dívá z nadhledu a dokáže shrnout všechny výhody a nevýhody dané oblasti. Tento kurz mě velmi obohatil a poskytl mi nový pohled na oblast výživy. Také mi dal možnost věnovat se do budoucna poradenství v oblasti výživy.

Radovan Liška

Již je to dva roky, co jsem absolvovala kurz Poradce pro výživu a suplementaci pod vedením Mgr. Martina Jelínka. A i po těchto dvou letech mohu se 100% jistotou říci, že toho nelituji, a nikdy litovat nebudu, neboť zdravý životní styl se stal součástí mého každodenního života. Během půl ročního kurzu v rozsahu 410 hodin jsem načerpala mnoho informací, které mě posouvaly stále kupředu. Spojila jsem zdravý životní styl se sportem, kterému se věnuji v plném rozsahu. V kurzu Poradce pro výživu a suplementaci jsem se dozvěděla mnoho cenných informací, které jsem v praxi uplatňovala, stále uplatňuji a nadále budu. Samozřejmě se chci tímto směrem vzdělávat dále, proto postupně navštěvuji další kurzy pod vedením Martina Jelínka. Líbí se mi, jakým stylem kurzy vede – navodí vždy atmosféru klidného prostředí. Obdivuji jeho vyrovnanost a přirozenou inteligenci s citem vést přednášky. Kdykoliv se na něho mohu obrátit s otázkami a vždy mi přijde bezkonkurenční plnohodnotná odpověď :-) Kurzy pod vedením Mgr. Martina Jelínka mohu jen doporučit. Nejenom, že se budete cítit dobře v klidné atmosféře, ale dostanete tolik komplexních informací, že budete chtít prahnout po dalších. Děkuji Martine, upřímně :-)

Bc. Zuzana Hajduková, DiS.

Již dříve jsem se věnoval tomuto oboru a chtěl jsem si dále rozšířit obzory. Diky panu Mgr. Martinu Jelínkovi jsem zjistil, jaké jsem měl mezery a nyní mohu mnohem lépe poradit svým klientům i rodině. Celý kurz byl velmi dobře vedený. Těším se, až budu mít příležitost absolvovat další z nabízených kurzů.

Ladislav Škárka

Bylo mi velkým potěšením absolvovat kurz a poznat osobně pana Jelínka. V oboru péče o tělo pracuji již 13 let a tímto kurzem jsem obohatila své zkušenosti. Prošla jsem řadu školení, kurzů, přednášek a musím podotknout, že kurz pod vedením Martina Jelínka má opravdu maximální úroveň a kvalitu. Obdivuji jeho nadhled na výživu, zdraví a především schopnost se neustále rozvíjet vpřed. Budu věrnou absolventkou, čtenářkou knih a absolventkou dalších přednášek.

Denisa Brňáková

www.salon-vanessa.cz
Jako bývalý vrcholový sportovec se o výživu zajímám již od předrevolučních let a mohl jsem tak sledovat překotné názory na zdravou výživu, které se v dlouhodobém horizontu několikrát přehodnocovaly – zdárný příklad jsou mléčné výrobky :) Díky klesající kvalitě potravin kvůli cenové konkurenci a také kvůli zvyšujícímu se počtu novodobých civilizačních nemocí, se v posledních letech enormně zvedla vlna zájmu právě ohledně zdravé výživy. Loby potravinových a farmaceutických firem zvrátily střízlivý pohled na správný nákup potravin. Reklama je opravdu mocná čarodějka… Navíc každodenní články na internetu věnující se hubnutí a výživě, člověka snažícího se dopátrat pravdy vrhnou do naprostého chaosu. Proto jsem zvolil distanční kurz Mgr. Martina Jelínka, který mě zaujal jak sportovní minulostí, tak komplexním přístupem k výživě. Pro hovoří také rozumná cena díky délce a množství odpřednášených hodin. Po prvotních hodinách mé nedůvěry obecně ke všemu, se můj názor na kurz měnil a pověstný zlom asi definitivně nastal ke konci kurzu, kdy se vám jako skládanka sestaví kompletní obraz. Je to však jen odrazový můstek k dalšímu poznání, které musíte vypilovat dalším podrobným studiem a komunikací s klienty, pokud se chcete poradenstvím zabývat. Pro ještě nedůvěřivé doporučuji přečíst stránky o jedinečném dvouměsíčním pokusu o vyrýsování a zvýšení svalové hmoty Mgr. Jelínka jen na veganské stravě, viz web www.vysnenapostava.cz. Měl jsem pochybnosti, ale světe div se, jde to :-)

Zbyněk Harabiš

www.budu-fit.cz
Kurz Poradce pro výživu mě naučil lépe vnímat způsob, jakým si moji klienti vytváří vztah k vlastní stravě. Tato důležitá součást mojí praxe mě posunula výrazným způsobem profesně vpřed a díky tomu jsem schopen o to úspěšněji pomáhat lidem ve svém okolí. Velký dík patří lektorovi M. Jelínkovi, se kterým se můžeme vzdělávat i po absolvování tohoto kurzu.

Zdeněk Pochyla

www.masazni.sluzby.cz
Velmi oceňuji osobitý přístup pana Jelínka a způsob vedení kurzů, jejich systematičnost a související provázanost. Všechny jeho další navazující a tématicky se specializující vzdělávací kurzy a semináře jsou cenným přínosem v oblasti mého poradenství.

Ing. Nicole Lukášková, Ph. D.

www.nicolelukaskova.cz
Po dlouhém brouzdání na internetu a hledání kurzu výživového poradenství, který by splňoval má očekávání, jsem narazila na kurzy ATAC. Délka trvání 6 měsíců mě nejprve nadchla, po té trochu vystrašila, ale ve finále potvrdila mou domněnku, že jsem se rozhodla správně. Kurz je nabitý informacemi, je profesionálně veden a osobnost pana Jelínka to celé jen doplňuje. Za sebe musím říci, že mi systém myšlenkových map úplně nevyhovoval, donutil však studenta se intenzivně a průběžně připravovat, což považuji na druhou stranu za velmi důležité. Kurz mohu všem jedině doporučit – velmi těžko budete hledat člověka, který je schopen tak objektivního a komplexního přístupu ke všemu a ke všem :)

Mgr. Michaela Bebová

www.biochemicka.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS