Martin Kříž

výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Malosériová výroba polohovatelných stolů značky SIT2STANDvýškově nastavitelné stoly umožňují snadné střídání práce vestoje a vsedě díky rychlé a tiché změně výšky pracovní desky pomocí zabudovaného elektropohonu s pamětí:

  • Kancelářské stoly – ideální pro home office a freelancery. Výškově nastavitelné psací počítačové stoly a pracovní stoly pro kanceláře.
  • Stoly pro konference – vhodné pro vybavení konferenčních místností a zasedaček. Stůl k sezení se umí v okamžiku změnit na řečnický pult.
  • Stoly na míru – výškově nastavitelné stoly a pulty na míru pro náročné klienty. Bohatá škála kombinací, materiálů, povrchových úprav i barev.

Práce na počítači vestoje zvyšuje produktivitu, snižuje zdravotní rizika spojená s dlouhodobým sezením, ulevuje od bolestí krku a zad, zlepšuje krevní oběh a spalování přebytečných kalorií. Stoly SIT2STAND mají široké uplatnění: domácí i firemní kanceláře, počítačová pracoviště, montážní provozy, pracovní místa pro handicapované, kuchyňské ostrůvky, rostoucí a přebalovací stoly pro dítě, profesionální hraní her apod.

Rozhovor s Martinem Křížem pro iDNES.cz »

Martin Kříž
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Kříž
Radkov 92 (Moravskoslezský kraj)
747 84
Mobil:603 220 773
Email:kriz@sit2stand.cz
Web:www.sit2stand.cz
IČ:67332099 (plátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Velmi rád dávám Martinovi doporučení. Jeho stůl BASIC 2011 používám k naprosté spokojenosti již více jak 2 měsíce a nenalezl jsem na něm jedinou chybu. Martin pro mě také sehnal desku stolu na míru přesně dle mých požadavků. Martinova komunikace je jasná, přesná a upřímná. Přeji hodně zdaru s propagací výborného produktu!

Zbyšek Nádeník
Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů