Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kříž

Martin Kříž

výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND

Martin Kříž
Martin Kříž - logo

Malosériová výroba polohovatelných stolů značky SIT2STANDvýškově nastavitelné stoly umožňují snadné střídání práce vestoje a vsedě díky rychlé a tiché změně výšky pracovní desky pomocí zabudovaného elektropohonu s pamětí:

  • Kancelářské stoly – ideální pro home office a freelancery. Výškově nastavitelné psací počítačové stoly a pracovní stoly pro kanceláře.
  • Stoly pro konference – vhodné pro vybavení konferenčních místností a zasedaček. Stůl k sezení se umí v okamžiku změnit na řečnický pult.
  • Stoly na míru – výškově nastavitelné stoly a pulty na míru pro náročné klienty. Bohatá škála kombinací, materiálů, povrchových úprav i barev.

Práce na počítači vestoje zvyšuje produktivitu, snižuje zdravotní rizika spojená s dlouhodobým sezením, ulevuje od bolestí krku a zad, zlepšuje krevní oběh a spalování přebytečných kalorií. Stoly SIT2STAND mají široké uplatnění: domácí i firemní kanceláře, počítačová pracoviště, montážní provozy, pracovní místa pro handicapované, kuchyňské ostrůvky, rostoucí a přebalovací stoly pro dítě, profesionální hraní her apod.

Rozhovor s Martinem Křížem pro iDNES.cz »

Fotogalerie:

Polohovatelný stůl do kanceláře vhodný pro práci vestoje, home office, freelanceryPolohovatelný stůl do kanceláře vhodný pro práci vestoje, home office, freelanceryPolohovatelný stůl do kanceláře vhodný pro práci vestoje, home office, freelanceryPolohovatelný stůl do kanceláře vhodný pro práci vestoje, home office, freelanceryPolohovatelný stůl do kanceláře vhodný pro práci vsedě i vestoje, home office, freelancery
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie:

Obchod ~ Řemesla ~ Technika ~ Výroba

Kontaktní informace

Martin Kříž
Radkov 92 (Moravskoslezský kraj)
747 84
Mobil:603 220 773
Email:kriz@sit2stand.cz
Web:www.sit2stand.cz
:67332099 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník
Velmi rád dávám Martinovi doporučení. Jeho stůl BASIC 2011 používám k naprosté spokojenosti již více jak 2 měsíce a nenalezl jsem na něm jedinou chybu. Martin pro mě také sehnal desku stolu na míru přesně dle mých požadavků. Martinova komunikace je jasná, přesná a upřímná. Přeji hodně zdaru s propagací výborného produktu!
návrhář a konzultant webů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS