Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Sedlák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Sedlák — lektor češtiny nejen pro cizince a průvodce při samostudiu anglického a českého jazyka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Martin Sedlák:
V práci každý den musím vyřizovat emaily. Jelikož jsem cizinka, bylo to ještě před pár měsíci komplikované. Ale pak jsem se seznámila s panem Sedlákem, který mi pomohl zvládnout cestu od "žádná představa o pravopisu a stylistice" k celkem slušnému vyjádření. Pan Sedlák není žádný přísný učitel, který bude pořád nad vámi stát a kontrolovat vás, ale určitě udělá všechno, aby vás učení bavilo. Dává si záležet na individuálním přístupu. Hodiny jsou rozmanité, zajímavé a maximálně informativní. Vždycky má připravené podklady. Nejenom, že perfektně vysvětluje materiál, ale ještě se snaží upevnit znalosti pomocí různých cvičení. Jednoduše řečeno, je to skvělý učitel, kterého vám doporučuji.

Anna Kharaman

Ráda bych doporučila výuku češtiny pro cizince s panem Sedlákem. Jsem jeho studentkou už 9 měsíců, progres vidím a slyším po každé lekci. Zajímavá struktura hodiny, umí zamotivovat a vybrat téma, které pomůže rozšířit znalost jazyka a zlepšit úroveň komunikace. Osobně mám ráda i to, že pan Sedlák je lingvista a umí ukázat i vysvětlit krásu a logiku češtiny.

Alexandra Mirkes

Děkuji za moc pěkný kurz angličtiny, vyučující p. Sedlák byl perfektní a hodiny byly zajímavé.

Zdena Míšová

účastnice kurzu v JŠ English Studio, 2016
Po pár měsících, co jsem měla s panem Sedlákem hodiny individuální výuky českého jazyka, chci říct, že upřímně vysoce oceňuji naši spolupráci. Na začátku jsme provedli analýzu mých textů a probrali jsme moje jazykové chyby. Vznikla z toho témata, která potřebuji zopakovat a okruhy na procvičení. Hodiny probíhaly rychle a zajímavě, vždycky jsme měli různé druhy cvičení, měla jsem dostatek času na mluvení i na procvičení gramatiky. Je třeba poznamenat, že pan Sedlák je vždy dobře přípraven na výuku, rychle opravuje úkoly, má spoustu užitečných materiálů, najde nebo ukáže, kde mám hledat potřebnou informaci. Nejužitečnější pro mě byla ukázka toho, jak provádět analýzu textu, často ji dělám doma sama. Dává mi úplně jiný pohled na jazyk. Velmi si vážím také rad na procvičení výslovnosti, na co mám dávat pozor a jak k tomu mám přistupovat. Velkým přínosem je to, že pan Sedlák nepředává jen tak látku, ale ukazuje cestu, jak se můžu učit sama, působí jako coach a dává cenné praktické rady, jak můžu postupovat ve výuce dál. Ze svého pohledu bych vřele doporučila výuku s panem Sedlákem všem, kdo hledají cesty ke zlepšení a prohloubení svých znalostí češtiny.

Julia Orlová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS