Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Škrlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Škrlík — grafik a webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 27 doporučení prezentace Martin Škrlík:
S Martinem Škrlíkem naše společnost spolupracovala na návrhu grafického rozhraní aplikace docházkového systému. Pan Škrlík pro nás zpracoval jak grafický návrh, tak i připravil CSS styly pro zapracování do naší aplikace. Spolupráce byla na vysoké profesionální úrovni, komunikace velmi pohotová a příjemná, zpracovaný návrh vyhověl našim požadavkům a celé dílo bylo zpracováno v dohodnutém termínu a v rámci dohodnutých nákladů. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Tereza Ebis

EBIS, spol. s r.o.
www.ebis.cz
Spolupráci s Martinem mohu ohodnotit na jedničku. Příkladná rychlost, profesionální jednání a kvalita odvedené práce. Budoucí projekty budeme určitě realizovat s Martinem. Všem mohu jedině doporučit.

Petr Nepraš

internetová směnárna s Bitcoinem
www.FreeCoin.cz ~ nepras@freecoin.cz ~ 721 827 631
S prací pana Škrlíka jsem byl velmi spokojen. Kreativní grafik, s kterým je radost spolupracovat. Ostatně, jeho práce mluví za vše.

Ondřej Kašpar

www.lurias.cz ~ kaspar@lurias.cz
Komunikace s Martinem byla na profesionální úrovni. S výsledným logem jsme velmi spokojení.

Tadeáš Brůžek

autor přípravných kurzů na medicínu
www.smartstudent.cz ~ info@smartstudent.cz
S panem Škrlíkem jsme spolupracovali při redesignu loga pro jeden z našich projektů. Spolupráci mohu doporučit, oceňuji pak především nápaditost výsledné práce.

Jan Škaroupka

kuponer.cz
S prací pana Škrlíka jsme byli velmi spokojeni, web i logo jsou moderní. Našim požadavkům vyšel maximálně vstříc. Rozhodně jej doporučujeme.

Nina Maršíková

www.ckroyal.cz ~ bnina@seznam.cz ~ 777 898 967
S prací pana Škrlíka jsme byli velmi spokojeni. V rámci kompletního předělání webových stránek naší společnosti nám nabídl jednoduché a efektivní řešení, které zrealizoval velice kvalitně. Celkově naše spolupráce byla bez problému, všechny naše návrhy byly vyřešeny dle našich požadavků, které pan Škrlík zvládl kreativně zapracovat. Zde se projevily značné zkušenosti pana Škrlíka v oboru, což byl i impuls, proč jsme ho oslovili.

Aneta Zemková

AMAKO, spol. s r.o.
www.amako.cz ~ amako.hm@amako.cz ~ 469 695 869
S Martinem spolupracujeme již skoro rok. Připravil pro nás několik návrhů webů s různým zaměřením (firemní aplikace, firemní prezentace, osobní stránky) – vždy včas dle dohodnutého termínu a velice profesionálně zpracované. V řadě případů také implementoval základní statickou HTML podobu, která sloužila jako podklad pro další vývoj. Jednou z velkých výhod Martina je, že ví jak navrhnout web nejen tak, aby hezky vypadal, ale také aby jej bylo možné v navržené podobě implementovat. Zároveň má díky zálibě ve fotografování vlastní fotobanku. Po několika letech hledání jsme v Martinovi konečně našli grafika co nám po všech směrech vyhovuje.

Vladimír Rypáček

Expertní Informační Systémy, s.r.o.
www.exis.cz
S Martinem jsem spolupracovala prozatím jen jednou a věřím že ne naposledy. Logo pro mou restauraci je jedinečné, výstižné a originální. Spolupráce byla profesionální, příjemná a lidská. Děkuji Martine, je málo takových lidí.

Kristýna Hicklová

živnostnice v oboru pohostinství | Kitchen Story my way
hicklova.k@seznam.cz ~ 775 511 665
Martin je pro mne sázka na jistotu. Za poslední roky jsem měla dost přání, u kterých jsem si uměla hodně vymýšlet, a vždy dokázal přijít s originálním řešením a zároveň mi vyjít vstříc. Má opravdový talent a moc mě baví sledovat jeho práci.

Hana Hutlová

vedoucí marketingového oddělení a žena v akci
autoservisjurnikl.cz ~ hanadza@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS