Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Škrlík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Škrlík — grafik a webdesignér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 27 doporučení prezentace Martin Škrlík:
S Martinem spolupracuji už několik let a jeho práci mohu jenom doporučit.

Dušan Pernický

nejen web developer
www.xperd.cz ~ dusan@pernicky.net ~ 607 190 190
Martin Škrlík vytváří svěží moderní design, který mě oslovuje.

Vlasta Nomenů

Jsme spokojeni se zpracováním webových stránek, loga, dárkových poukazů, vizitek, PF, venkovního poutače před obchodem a dalších materiálů. Kvalita, spolehlivost, rychlost. Osobní přístup ke klientovi, respektování přání klienta, ale zároveň doporučení vhodného a efektivního zpracování. Velice jsme přivítali, že grafik je zároveň fotograf, takže nepoužívá stažené obecné fotografie, ale fotografie, které reprezentují náš prostor, naše zboží.

Jana Švecová

obchod MLSNÝ PECIVÁL čaj & káva & čokoláda
www.mlsny-pecival.cz ~ mlsnypecival@email.cz ~ 603 265 424
S Martinem jsem měla tu čest se setkat dvakrát a vždy to bylo perfektní. Je s ním dobrá spolupráce. Je ochotný jet kamkoliv, vyfotit cokoliv a vždy dobře poradí. Určitě s ním nespolupracuji naposled. Mohu jen doporučit.

Barbora Kvapilová

barbora.kvapilova@centrum.cz
Martina moc doporučuji. Oceňuji jeho originální nápady, rychlost, všestrannost a spolehlivost. Bezproblémová komunikace a kreativní přístup – vše ke spokojenosti zákazníka.

Barbora Ševiolová

www.ca-stastnyden.cz
S Martinem Škrlíkem spolupracujeme již několik let a vždy dokázal velmi obratně a operativně vyhovět našim požadavkům na jakýkoliv vývoj web. Zároveň byl vždy proaktivní a aktivně navrhoval změny, které nám prospěly. S Martinem nadále spolupracujeme a počítáme s ním i do budoucna.

Kamila Solnař

cestovní agentura CA Kamila
www.cakamila.cz ~ info@cakamila.cz
S Martinem je radost spolupracovat. Je kreativní, vstřícný, spolehlivý a hlavně velmi talentovaný. Během focení panovala skvělá atmosféra a díky Martinovým originálním nápadům vznikla krásná série profesionálních fotek.

Alena Králíková

Bezvadná spolupráce – fotili jsme fotky na kalendář SDH a Martin se trefil přesně do naší představy, jak měly fotky vypadat. Oceňuji přístup, flexibilitu a ochotu. Ráda bych ještě zmínila naprosto precizní výsledné zpracování fotek v grafickém programu. Kalendář vypadá velice profesionálně a vkusně. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.

Helena Velínská

Za naši cestovní agenturu CA Šťastný den s.r.o. má Martin Škrlík jen samé pochvaly a velice rádi jej doporučujeme ostatním. Navrhuje pro nás každoročně reklamní letáky, vizitky, PF přání, dárkové poukazy a jiné. Designoval naši webovou stránku, kterou dle potřeb i upravuje. Spolupráce je rychlá a bez problémů. Můžeme jen a jen doporučit.

Lucie Koubková

cestovní agentura prodávající zájezdy více než 250 cestovních kanceláří
www.ca-stastnyden.cz ~ info@ca-stastnyden.cz ~ 469 333 999
S Martinem je opravdu skvělá spolupráce. Doporučuji všem, kteří chtějí krásné a nápadité fotografie nebo skvělé internetové stránky. Spolupráce byla velmi příjemná a profesionální.

Lucie Kasalická

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS