Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Škrlík > Reference > Produktová fotografie křesla z umělého ratanu

Produktová fotografie křesla z umělého ratanu

Sebelepší služba i produkt je bez srozumitelné fotografie neprodejná. Prezentujte jasně a na úrovni svou nabídku. Fotografie vytvořené na míru pro vaše potřeby usnadní vaší cestu k zákazníkovi a stanou se nedílnou součástí webu a dalších materiálů.

Odkaz: http://www.moje-grafika.cz/reference/fotografovani/reklamni
Zobrazuji položku č. 89 z celkem 104 položek v této galerii:

Produktová fotografie křesla z umělého ratanu
« Předcházející Logo Voda-topení-chrudim  (zobrazit v plné velikosti)Logo aplikované na ručním papíru  (zobrazit v plné velikosti)Produktová fotografie křesla z umělého ratanu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Fotografie pro internetový obchod s obuví  (zobrazit v plné velikosti)Reklamní fotografie  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Škrlík

Martin Škrlík

software Adobe
grafik, webdesignér a fotograf — Grafické návrhy webových stránek, design webových a mobilních aplikací, návrhy log pro firmy i živnostníky a tvorba tiskovin. Také fotografování včetně pokročilé postprodukce. Vzdělání v oboru Virtuální grafika, praxe a reference: FN Motol aj.
Status: nové zakázky spolu můžeme tvořit od února 2018 ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 775 958 693 ~ Email: info@moje-grafika.cz ~ Web: www.moje-grafika.cz
Místo: Chrudim – Chrudim IV (Pardubický kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Martin Škrlík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS