Martin Toman

textotepec, copywriter a kreativec

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně dle dohody

V tvorbě co nejkvalitnějších textů se zdokonaluji bez mála 30 let. Mohu se opřít o zkušenosti kulturního redaktora v regionálním tisku, reportéra v celostátním časopise i senior copywritera a kreativce v prestižní mezinárodní reklamce. Nejsem grafoman, nepíši do šuplíku, výzvou je pro mě ZADÁNÍ. Proto se těším i na to Vaše!

Moje nabídka

  • Vytvořím reklamní slogany, texty pro jakoukoliv propagaci, kreativní texty pro kampaně, rozhlas i TV, reportáže a novinové články, oficiální dopisy, poděkování, blahopřání, verše a písňové texty, veřejné proslovy i projevy k poslednímu rozloučení se zesnulými.
  • Navrhnu kompletní reklamní kampaň včetně vizuální stránky.
  • Zformuluji krizovou komunikaci potřebnou, když se „něco nepovede“, a je nutné to poškozeným zákazníkům správně podat.
  • Upravím již hotové texty, které potřebují aktualizovat nebo jinak vyladit, potřebným směrem rozvinu i nedokončené fragmenty.
  • Samozřejmostí je dodržení aktuální české jazykové normy.
  • Poskytnu poradenství k vaší stávající či plánované reklamní aktivitě.

Přístup k tvorbě textu

Text musí žít jako voda. Vyplnit každou skulinku ve vědomí čtenáře, a plynout jako řeka od pramenů až k ústí. Řeka má během své pouti spoustu tváří; umí být klidná, kolébavá, svižná i divoce zpěněná, s ostrými vlnami či divokými víry, ale nikdy nevytvoří prázdné místo, kde by chyběla voda. Neplyne-li text právě tak, doputuje sice k očím a uším adresáta, ale nepronikne do jeho mysli, nezanechá dojem, jaký bychom si přáli. Pro své zákazníky tvořím texty, které proniknou do vědomí čtenářů a posluchačů.

Cena

Držím se přesvědčení, že i živnostník nebo malá firma mohou skvěle oslovit zákazníky, aniž by na to potřebovali mamutí rozpočet. Nemám žádný tabulkový ceník, protože žádnou zakázku nepovažuji za jednoduše zaškatulkovatelnou. Každou poptávku nacením individuálně.

  • Bezplatně provedu rozbor zadání, navrhnu styl řešení včetně ukázky a určím předběžně rozsah práce.
  • Uvedené zašlu případně předám při osobní schůzce zákazníkovi i s návrhem konečné ceny.

Neúčastním se zakázek s politickým obsahem, který se neshoduje s mými preferencemi.

Martin Toman
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Toman
Razová 70 (Moravskoslezský kraj)
792 01
Mobil:725 753 773
Email:tomanmm@seznam.cz
Facebook:textotepec
IČ:69235333