Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. et Ing. Martin Zikmund > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. et Ing. Martin Zikmund — specialista na změny v podnikání i osobním životě, mentor a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. et Ing. Martin Zikmund:
S Martinem intenzivně spolupracujeme už tři roky. Využívám jeho služeb zejména pro konzultace v oblasti firemní a produktové strategie, mezinárodní expanze mých dvou firem a také při vyjednávání s potenciálními obchodními partnery. Na Martinovi oceňuji zejména jeho hluboké odborné znalosti z celé řady odvětví i jeho analytické schopnosti. Spolupráce s ním nám pomohla vyhnout se řadě nesprávných rozhodnutí a chyb. Oceňuji i jeho schopnost proaktivně přicházet s novými nápady a jeho interpersonální dovednosti.

Ing. Jiří Benda

majitel Benda Trade, s.r.o. a Geocell Engineering LLC.
benda@benda-trade.cz
Setkání s Martinem byl krok správným směrem. Člověk si myslí, že kolikrát věci vyřeší nějak sám, ale svému „duševnu“ tím naopak ubližuje. Díky dobře mířeným otázkám, se velice snadno začne sám v sobě člověk orientovat. S Martinem jsme probrali a objasnili věci z mého dětství. Najednou jako by to, co se tak strašně dlouho, úspěšně a důkladně schovávalo v podvědomí, vyplulo během hodiny na povrch. Člověk někdy hledá v životě složitosti a tím si to komplikuje – sám sebe nevidí z nadhledu. Taky jsem po setkání změnila svůj dosavadní životní rytmus, což mi neskutečně prospívá. Díky za to!

P. K.

podnikatelka
Sezení s Martinem mi hodně pomohlo hlavně v tom, že jsem si uvědomila věci z minulosti, které jsem si nechtěla připustit. Díky němu jsme je dostali na povrch a já s nimi mohla začít pracovat a postupně je odbourávat. Moje pocity ze začátku byly nedůvěřivé vůči jeho postupu, ale uvědomila jsem si, jak jsou důležité, abych se dostala dál a mohla se jich zbavit. Nebylo to jednoduché, otevřít témata, která pro mne byla tolik citlivá a bolestivá, ale jenom tak jsme se společně mohli dostat dál a s jeho pomocí vše zvládnout dořešit. Napravit vztahy v rodině a změnit můj tolik pokřivený úhel pohledu na životní situace. Moc mu touto cestou za vše děkuji a všem vřele doporučuji jeho konzultace, i když se ze začátku mohou zdát drsné či neúčinné. Je to člověk, který moc dobře ví, co dělá a dělá to výborně. Martine ještě jednou DĚKUJI, udělali jsme kus práce!

M. R.

podnikatelka
Workshop na téma zvládání stresu přinesl mně i mému týmu řadu cenných informací o tom, jak vlastně funguje náš mozek a jak sami ke svému stresu občas přispíváme. Líbilo se mi, že součástí workshopu byla i řada praktických cvičení, nácviky relaxačních technik i zajímavé tipy, jak si poradit se stresem. Mně i můj tým oslovil i příjemný a zajímavý projev Martina, který workshop vedl.

David Duroň

O2 TV Director ve společnosti O2 Czech Republic a.s.
Martin mi pomohl nahlédnout do sebe, což je velmi obtížné. Podívat se pravdě do očí, získat větší objektivitu ohledně sebe sama. Ono totiž podívat se do zrcadla někdy pekelně bolí. Někdy je to naopak vysvobození a to se stalo mně. Potkala jsem hodně lidí, kteří se věnují tomuto oboru – psychoterapeuty, kouče, psychology… a i já jsem v tomto oboru pracovala několik let, ale nepotkala jsem nikoho tak vnímavého, zároveň inteligentního s komplexním náhledem na člověka a svět jako takový. Martin není limitovaný na jeden obor, ale má právě ten komplexní pohled a tím pádem i jeho kritické myšlení je na větší úrovni, než má většina lidí, které jsem v tomto oboru potkala. A proto mi dokázal pomoct a to ve velmi krátké době. Kdyby nebylo jeho, šla bych pravděpodobně ještě nějakou dobu tou starou cestou, která by mě ale pravděpodobně „zrakvila“. Je totiž těžké něco opustit, když jste tomu věnovali svůj čas a energii a někdy i peníze, i když už vám to nedává smysl a začít něco nového, co vám smysl dává. Je to risk, neznámo. A jako lidské bytosti máme averzi ke ztrátě, neradi opouštíme nebo ztrácíme, ať už věci, vztahy nebo role. Martin mi ale pomohl najít v sobě něco, co mi dalo jinou perspektivu a dodal mi odvahu, kterou jsem v tu chvíli tak moc potřebovala. Martine, děkuji Ti a pokračuj v tom, co děláš. Měníš každým dnem sebe k lepšímu a tím tak dokážeš pomáhat lidem okolo sebe. Ve finále měníš k lepšímu celý svět.

Veronika Jelínková

Martin Zikmund připravil pro Elite Bloggers několikahodinový workshop, který předčil má očekávání. S Martinem jsem absolvovala jedno soukromé sezení, které bylo milé a pro mě osobně velice přínosné. Martin ale bravurně zvládl udržet pozornost i větší skupiny lidí a aktivně pracovat téměř se všemi účastníky workshopu. Blogerkám v prezentaci srozumitelně vysvětlil, jak funguje lidský mozek a proč reagujeme na určité životní situace tak, jak reagujeme. Workshop nám v hlavě zanechal hodně podnětů, o kterých přemýšlíme v každodenním životě. Není to tedy jen těch pár hodin, kterých strávíte na workshopu, je to mnohem víc, co ve vás samotných dokáže Martin naťuknout.

Tereza Salte

generální manažerka Elite Bloggers
www.elitebloggers.cz
Chtěla bych moc poděkovat za velmi přínosný workshop. Nejenom, že jsem se dozvěděla, proč občas řeším konflikty tak, jak je řeším, ale donutilo mě to i více přemýšlet a do budoucna mnohá jednání alespoň trochu změnit. Určitě se budu i víc snažit ve výchově dětí, když teď vím, jak se různé vzorce chování ukládají v jejich paměti. Děkuji moc a budu se těšit třeba zase příště!

Sandra Ježková

Made in PRG
www.madeinprg.com
Pan Martin Zikmund vedl v Point One besedu na téma Strategie podniku. Díky svým bohatým zkušenostem dokázal členům podnikatelského inkubátoru předat mnoho rad, informací a zkušeností. Moc mu za jeho návštěvu děkujeme a těšíme se na další setkání!

Gabriela Koláčková

manažerka Point One
pointone.czu.cz
Workshop „Jak na změny“ hodnotím jako interaktivní a inspirativní. Vřele doporučuji – vhodné pro start změn v podniku a jako startup workshop s následným detailním a úzkým zaměřením na konkrétní situaci a změny v podniku.

Radek Doubek

Managing Director a Chief Financial Officer pro Česko, Slovensko a Rumunsko ve společnosti Alcatel-Lucent Czech (nyní Nokia)
Absolvoval jsem již mnoho školení na prodejní dovednosti, ale toto bylo opravdu jiné. Workshop o mezilidské komunikaci nás zaujal svým obsahem i řadou zajímavostí o tom, jak vlastně funguje komunikace uvnitř našeho mozku. Martin nám zprostředkoval úplně jiný pohled na komunikaci a mně i mým kolegům poskytl prostor k zamyšlení nad některými stereotypy i provozní slepotou, se kterou se občas potýkáme. Díky řadě praktických příkladů a bohaté interaktivní části jsme měli možnost si řadu věcí sami vyzkoušet a uvědomit. Martin vás vtáhne do děje, praktické příklady pak vidíte každý den.

Vojta Vavřina

Dealer principal, Harley Davidson Praha
www.harley-davidson-praha.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS