Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Bechyňová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martina Bechyňová — copywriterka, ideamakerka a umělkyně

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Martina Bechyňová:
Ondřej Michálek
Spolupráce s Marťou byla super. Texty nejenže dávají hlavu a patu, ale především dokáží zaujmout. Můžu jen doporučit.

Ondřej Michálek

malíř, ilustrátor a UX/UI designér
Martina je velmi vnímavá k požadavkům klienta a dokáže pak přesně vystihnout jeho představu. Zároveň přichází s vlastními nápady a dává do textu i něco ze sebe. Spolupráce s ní je radost na lidské i profesionální úrovni. Oceňuji také dodržování termínů.

Alena Brázdilová

produktový specialista, Baťa Europe
Nick Cave jednou řekl: „Muž, ten je dvourozměrný. Takže tak trochu nudný a předvídatelný. Ale žena, ta je sakra trojrozměrná.“ Martina je něco jako zosobnění téhle definice. Tvoří jinak, píše jinak, myslí jinak. Chcete něco jiného? Chcete Martinu.

Jakub Jurčík

@ BeefBrothers
Spolupráce s Martinou je skvělý zážitek po všech stránkách. Je bezproblémová, spolehlivá, rychlá a umí vnést do každého projektu či kampaně kus své osobnosti, aniž by tím narušila vizi klienta. Zamilujete si ji v osobní i profesionální rovině.

Iva Kiesenbauerová

creative hunter, Bonami.cz
S Martinou je radost (spolu)pracovat. Dokáže velmi dobře odhadnout potřeby klienta, je kreativní a přichází se skvělými nápady, které pak s nadšením realizuje. Oceňuji nejen její profesionalitu a spolehlivost, ale především její zapálenost pro danou věc a schopnost dotáhnout vše do konce.

Barbora Votavová

freelance copywriter
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS