Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Coufalová > Ukázky práce > PR článek o akci Centra pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty (bulletin Unie neziskových organizací)

PR článek o akci Centra pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty (bulletin Unie neziskových organizací)

Zobrazuji položku č. 4 z celkem 18 položek v této galerii:

PR článek o akci Centra pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty (bulletin Unie neziskových organizací)
« Předcházející Rozhovor pro časopis Gastro (4/2012, vyd. Makro)  (zobrazit v plné velikosti)Speciální inzertní projekt (Mladá fronta)  (zobrazit v plné velikosti)PR článek o akci Centra pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty (bulletin Unie neziskových organizací)  (náhled aktuálně zobrazené položky)PR článek o Škole pánevního dna (e-Regena.cz)  (zobrazit v plné velikosti)autorský článek (Žena a život 7/2014)  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Martina Coufalová

Mgr. Martina Coufalová

česká vlajka
ghostwriterka, copywriterka a editorka — Pomoc s psaním knih, psaní osobně laděných a komerčních textů (PR články, časopisy, publikace, tiskové zprávy…), web copywriting, editace a stylistické úpravy textů. VŠ vzdělání, 16 let praxe jako novinářka v Reflexu, Lidových novinách, Žena a život atd.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 602 339 683 ~ Email: info@martinacoufalova.cz ~ Web: www.martinacoufalova.cz
Místo: Olomouc ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Mgr. Martina Coufalová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS