Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Coufalová > Ukázky práce > Termální lázně Maďarsko | článek pro cestovní kancelář Za sluncem s.r.o.

Termální lázně Maďarsko | článek pro cestovní kancelář Za sluncem s.r.o.

Zobrazit celý článek:

Zobrazuji položku č. 13 z celkem 14 položek v této galerii:

Termální lázně Maďarsko | článek pro cestovní kancelář Za sluncem s.r.o.
« Předcházející Jeseň prichádza a MORA už nadeľuje | PR článek pro server Žena.sk  (zobrazit v plné velikosti)Úvodní text pro bar Corleone v Olomouci  (zobrazit v plné velikosti)Texty pro web bazénové chemie Vodnář  (zobrazit v plné velikosti)Termální lázně Maďarsko | článek pro cestovní kancelář Za sluncem s.r.o.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Texty pro web Videominuta.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Martina Coufalová

Mgr. Martina Coufalová

česká vlajka
copywriterka, ghostwriterka a editorka — Pomoc s psaním knih, psaní osobně laděných a komerčních textů (PR články, časopisy, publikace, tiskové zprávy…), web copywriting, editace a stylistické úpravy textů. VŠ vzdělání, 16 let praxe jako novinářka v Reflexu, Lidových novinách, Žena a život atd.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 602 339 683 ~ Email: info@martinacoufalova.cz ~ Web: www.martinacoufalova.cz
Místo: Olomouc ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Martina Coufalová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS