Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martina Koláčková

Ing. Martina Koláčková

externí personalistka a kariérní koučka

Ing. Martina Koláčková
Ing. Martina Koláčková - logo

Specializuji se na firemní recruiting: hledám konkrétní lidi na konkrétní pracovní místa do konkrétních firem, s důrazem na dlouhodobou strategii win-win. Lidi učím jak prodat svoje kvality – jak si uvědomit svoji hodnotu, specifikovat svůj cíl, promítnout svůj potenciál do životopisu a motivačního dopisu, jak být sami sebou a jak zazářit na pohovoru.

  • Personalistika pro firmy – HR agenda formou outsourcingu, recruting, headhunting, školení personalistů, analýza a zlepšení HR procesů.
  • Kariérní koučování pro jednotlivce – efektivní hledání práce, schopnost objevit a prodat svoje profesní i lidské kvality, životopis a motivační dopis na míru, pohovor nanečisto.

Mé profesionální služby personalistky a kariérní koučky jsou podloženy 10 lety praxe v mezinárodní společnosti, personálních agenturách i na volné noze. Věřím, že každá firma je tak dobrá, jak dobré má zaměstnance. Mým cílem proto není obsadit volné pracovní místo kýmkoliv, ale jen tím správným člověkem.

Napsala jsem 2 e-booky: 10 + 8 mýtů o hledání práceKrok za krokem k nové práci. Také píšu vlastní profesní blog a mám výborné reference: Adecco, Manpower, ModusLink, Kornfeil a další.

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na Mendelově univerzitě v Brně a semestr strávila v zahraničí (Université Catholigue de Lyon). V současnosti se podílím na vznikajícím projektu pro znevýhodněné na trhu práce.

E-booky:

E-book 10 + 8 mýtů o hledání práceE-book Krok za krokem k nové práci

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Martina Koláčková
Ostrůvek 678
Rajhrad (Jihomoravský kraj)
664 61
Mobil:702 003 934
Email:martina@martinakolackova.cz
Web:martinakolackova.cz
Facebook:Facebook dobrapracebezfrustrace
LinkedIn:LinkedIn martinakolackova
Účet:2000965506 / 2010 (Fio)
:2382113

Doporučení z první ruky

S přístupem paní Koláčkové jsem byla neskutečně spokojena, dlouho jsem nepoznala někoho tak lidského, tak empatického a férového člověka jako je právě ona. Ačkoli jsem pracovní nabídku nakonec odmítla, jsem jí velmi vděčná za tuto životní zkušenost, díky, které jsem pochopila, že se stále ještě najdou na světě lidé, kteří svoji práci dělají srdcem a dokáží se vcítit i do toho druhého. Paní Koláčková, přeji Vám tedy, aby se Vám v této branži co nejvíce dařilo, neboť jen Vy jste opravdu tím správným člověkem na správném místě.
Barbora Šrédlová
office manažerka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS