Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martina Koláčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martina Koláčková — externí personalistka a kariérní koučka

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Ing. Martina Koláčková:
Martina je výborný specialista v oblasti HR. I přes složitost oboru pekařského průmyslu obsadila během krátké doby pozice, které jsme jako firma nebyli schopni obsadit nejméně rok. Mimo to je Martina skvělý člověk, přinášející neustále nové inovační nápady v oblasti zkvalitnění zaměstnaneckého prostředí. Její služby mohu 100% doporučit!

Martina Kornfeilová

Head of Marketing ve společnosti Kornfeil spol s.r.o.
Spolupráce s paní Koláčkovou byla pro naši společnost velmi přínosná. Díky jejímu profesionálnímu a velmi proaktivnímu přístupu vyhledala v poměrně krátkém čase několik vhodných kandidátů na pozici, kterou jsme se vlastními silami snažili bez jakéhokoli úspěchu obsadit již několik měsíců. Rádi bychom tímto paní Koláčkové poděkovali za velmi dobře odvedenou práci, byla to pro nás zajímavá a přínosná zkušenost.

Mgr. Danuše Brynychová

manažerka Karlovy Pekárny
Za velmi krátkou dobu došlo k porozumění firemních potřeb a směru jakým se firma chce v budoucnu profilovat s ohledem na pracovní sílu. Tato synergie se velmi brzy promítla v našich zaměstnaneckých řadách, kdy firma přijímá jen ty správné a kvalitní zaměstnance, kteří jdou za cíli společnosti. Oceňuji zejména individuální přístup ke každé hledané pozici a nadstandardní služby plynoucí z exkluzivity. Za profesionální práci pro naši firmu upřímně děkuji.

Pavel Sedláček

ředitel DI Industrial
Při hledání nové práce, rozeslání mnoha životopisů a absolvování mnoha pohovorů (v dosti případech ne zrovna příjemných) jsem měla to štěstí, že jste mě oslovila právě Vy, paní Koláčková. Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš lidský přístup. Nejednala jste se mnou jako se zbožím, ale jako s lidskou bytostí, která má problém. Stále se mnou udržujete kontakt a zajímáte se o to jak se mi daří. Nic podobného jsem nezažila a za to Vám moc děkuji. S novou prací jsem moc spokojená. Přeji Vám mnoho spokojených uchazečů o práci. S čistým svědomím Vás mohu vřele doporučit.

Marta Žáková

pracovnice ve výrobě
Martina je úžasný profesionál. Její obrovské plus je, že dokáže lidsky a nenásilně z uchazečů vydolovat maximum a rozvinout jejich potenciál tak, aby u pohovoru měli opravdu šanci uspět. Jedná přímo a čestně, je u ní vidět opravdový zájem o klienty – ne jako o čísla v databázi, ale jako o lidi, s jejich potřebami. Jako jediná z personalistů, které jsem zatím potkala, ke mně přistupovala přátelsky, takže jsem se necítila jako u výslechu, ale jako s dobrou kamarádkou – přesto úroveň profesionality byla vysoká. Vím, že se k ní budu velmi ráda vracet. Martino, děkuji Vám za skvělý životopis.

Bc. Lucie Klimentová

asistentka ředitele
Dobrý den paní Koláčková, s Vaší prací jsem byla moc spokojena. Příjemný a velice lidský, otevřený projev mi navodil pocit upřímnosti a snahy pomoci. Následný zájem byl výborný, a i když celá akce nevedla k výsledku, jak bychom chtěly, byla jsem spokojena. Určitě bych se na Vás v budoucnu znovu obrátila a doporučila všem, kteří práci hledají.

Renata Smažilová

nákupčí
Setkání s paní Koláčkovou pro mne bylo velkým přínosem a též příjemnou zkušeností. Paní Koláčkovou považuji za vynikající personalistku, za profesionálku, která je pro svoji práci zapálená a právě proto patří mezi ty nejlepší. Vzhledem k vysoké míře empatie dokáže skvěle komunikovat a odhadnout jak potenciál uchazeče, tak vyhodnotit jeho kompatibilitu s požadavky zaměstnavatele. Pohovory s paní Koláčkovou se nesou v duchu otevřenosti a vstřícnosti, takže kandidát se nebojí projevit své vlastní názory – cítí, že budou respektovány. Současně je schopna výstižně kandidátovi přiblížit zaměstnavatele, nastínit atmosféru panující ve firmě, firemní strategie a hodnoty. Můj současný zaměstnavatel mne na doporučení paní Koláčkové přijal na pozici nákupčí. Moje práce mne opravdu baví a ve firmě jsem spokojená. Domnívám se, že moje práce je pro firmu přínosem a že spokojenost je tedy na obou stranách :-) Paní Koláčková, děkuji Vám a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů! Těším se, až se opět u nás ve firmě setkáme osobně.

Lenka Žáčková

nákupčí
S přístupem paní Koláčkové jsem byla neskutečně spokojena, dlouho jsem nepoznala někoho tak lidského, tak empatického a férového člověka jako je právě ona. Ačkoli jsem pracovní nabídku nakonec odmítla, jsem jí velmi vděčná za tuto životní zkušenost, díky, které jsem pochopila, že se stále ještě najdou na světě lidé, kteří svoji práci dělají srdcem a dokáží se vcítit i do toho druhého. Paní Koláčková, přeji Vám tedy, aby se Vám v této branži co nejvíce dařilo, neboť jen Vy jste opravdu tím správným člověkem na správném místě.

Barbora Šrédlová

office manažerka
Spolupráce s Vámi, paní Koláčková, byla na vysoké úrovni profesionality. Veškeré informace jsem dostal hned a bez známek jakéhokoliv zamlžení detailu o dané pozici. Komunikace z Vaší strany byla dostatečná a přesná, s příjemným vystupováním i snahou po dokončení celého procesu uchazeče o zaměstnání. Vřele doporučuji spolupráci s Vámi.

Ladislav Kvapil

přípravář před lakováním/maskér
Za spolupráci s paní Koláčkovou jsem vděčný hlavně nejen kvůli vstřícnému přístupu během výběrového řízení ale i po nástupu do zaměstnání. Již během pohovoru mi sdělila všechny důležité informace o firmě a jejím zaměření, popisu pracovní pozice, na kterou jsem se hlásil, i jak bude vypadat další postup při výběrovém řízení. Po nástupu do nového zaměstnání jsme stále v kontaktu, její zájem o moji spokojenost v zaměstnání je milým překvapením. Touto cestou Vám děkuji.

Pavel Kubiš

chemik
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS