Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Novotná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martina Novotná — léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací

Zobrazuji č. 110 z celkem 53 doporučení prezentace Martina Novotná:
Ráda bych Martinu s čistým svědomím doporučila jako milou a empatickou terapeutku a poděkovala silám, které využívá pro pomoc ostatním. Je to již více než rok, kdy jsem ji navštívila poprvé – tehdy zničená, nešťastná, v pasti, nerozhodná, s bolestí na srdci a vědomím, že poprvé potřebuji pomoc zvenčí. Intuitivně jsem našla její profil a cítila, že ona bude tou pravou. Martina mě vzala hned druhý den na první sezení a zprostředkovala mi tak nádherně očistné energie, že se mi z nich celé to sezení motala hlava, cítila jsem krásnou vůni a zjistila, že žádná situace není bezvýchodná tak, jak se na první pohled zdá. To ovšem byl teprve začátek naší společné cesty. V mnoha vizích a snových stavech jsem se o sobě začala dozvídat mnohé z toho, co bylo skryté, neobjevené uvnitř mě samé, a začínala jsem s tím vším, co se ukrývalo pod povrchem pracovat a přijímat se taková, jaká ve skutečnosti jsem. Vydala jsem se na cestu k Sobě :-) Za tu dobu se změnilo i mnoho kolem… opustila jsem práci, která mě vysávala a vnitřně neuspokojovala, odjela jsem cvičit jógu do Indie, a poté spolu-objevovat a utvrzovat si náš vztah s partnerem, a k tomu obdivovat krásy Asie. Dnes konečně mohu říci, že jsem šťastná, cítím se svobodná, dělám si a stále hledám to, co mě baví… jistotu jsem našla sama v sobě. Přitom však neusínám na vavřínech, protože cesta je dlouhá ... :-)

Šárka P.

sarka.india@gmail.com
Musím se přidat a napísmenkovat, jak úžasná je Martinka :-) Je pravda, že jsem před prvním sezením měla smíšené pocity. Je mi 53 let a 7 let trpím depresí. Antidepresiva, psychiatr, s nulovými výsledky. Nevzdávala se, celé dny a noci proseděla u PC, ptáte se proč u PC? Stále jsem hledala pomoc. Jako bývalá ošetřovatelka z interny, vím co je bolest, ale viditelná bolest se většinou vidí, jen do hlavy nevidí nikdo. Kdo neprožije deprese, neví, jaké to je, jak člověk je na dně! Nic neuděláte, nic vás netěší, na nic se nesoustředíte, nevaříte, nečtete, nic si nekoupíte. Je to na dlouhé písmenkování. U Martinky jsem byla zatím jednou, odcházela asi po 3 hodinách. Já neodcházela, já se přímo vznášela! Něco tak úžasného jsem nikdy neprožila. Neměla jsem zatím žádné sny atd., ale je ze mě zase člověk, začala jsem nakupovat po asi 3 letech, upravuji se, směji se, těším se, asi se smějete, ale já znovu po letech žiji! Neumí slovy ani písmenky vyjádřit, jaká je to úleva. Tak jen krátce Martinko, díky :-) Moc se těším na další sezení u Vás. Přeji jen sluníčkové dny!

Irča Sochorová

velka.medvedice@email.cz
Měl jsem dlouholeté, víceméně celoživotní problémy se žaludkem, se zády a ledvinami. Měsíc před čištěním pomocí SRT terapie jsem měl opravdu velké bolesti. Po jediné terapii bolesti žaludku a ledvin úplně vymizely, bolesti zad se o hodně zmírnily a zaznamenal jsem velký příval energie.

Bohuslav Poslt

bohuslav.poslt@o2.com
Dva dny po SRT terapii jsem se v noci probudila a cítila jsem na hrudi rozzářené slunce. Byl to nádherný pocit, který jsem měla možnost prožít poprvé ve svém životě. Rovněž jsem pocítila průtok energie, a to celým tělem od hlavy k patě. Opět zážitek pro mne mimořádný. … Také jsem si během určité doby všimla, že se zároveň se mnou začal měnit k lepšímu i můj syn. … Jsem moc a moc šťastná, že začínám vnímat události, situace a vztahy v naprosto jiných úhlech. Těším se na všechny další proměny, které na mne ještě čekají.

Ivana Kliková

ivanaklikova@seznam.cz
Upřímně všem doporučuji masáž od Tebe! Zažívám při ní vždy úžasný pocit míru, lásky a nové, dosud nepoznané tělesné pocity, jako bych se vrátil zpět do mateřské dělohy :-) Děkuji za pomoc od bolesti zubů, taky nálada a spánek se mi zlepšily, cítil jsem více energie, v práci jsem vše vnímal víc s nadhledem a vírou v lepší časy. Musím ještě zmínit jednu záležitost. Mám velké dluhy a sotva je zvládám splácet. Utrpěl jsem vážný úraz a byl tak několik měsíců na neschopence, měl jsem neustále intenzivní obavy, jestli přijde včas nemocenská a moje obavy se samozřejmě naplnily. Naštěstí díky pomoci „zhůry“ mě přišla intuice zavolat a začít záležitost řešit včas. Zjistilo se opomenutí 3 úředníků nezávisle na sobě a díky tomu byla nemocenská pozastavena. Vše se vyřešilo během necelé hodiny jako zázrakem, ušetřilo mi to placení penále a kdoví jak zdlouhavé běhání po soudech, což v mém zdravotním stavu bylo pro mě noční můrou dlouhou dobu.

Milan Vodvárka

Byl jsem třikrát na SRT u pí Martiny. Připadá mi to jako velmi efektní způsob čištění bloků do hloubky, otevřely se mi až netušené možnosti. Myslím, že to mohu i trochu odborně posoudit, prošel jsem zasvěcením Shamballa 2002, Merkaba pátý stupeň, Zovirah komplet, RaSheeba první stupeň, mnoho rodinných konstelací a Pět živlů. Díky SRT si mohu zasvěcení stahovat sám a nepotřebuji seminář. Získal jsem Shamballu 3310 a už po 14 dnech Shamballu 12D. RaSheeba byla darem od paní Novotné na společném semináři, kde mi také bylo umožněno získat další dva stupně RaSheeba. Má jasnovidnost a jasnomyslnost se ještě více zlepšila, jen si musím dávat pozor, na co myslím a co říkám ohledně sebe a okolí, plní se to opravdu neskutečně rychle, dokonce jsem se pustil s nevídanou chutí do věcí, které léta odkládám. Také se mi zlepšily vztahy s určitými lidmi, a to bez zjevného zásahu. Moje sezení bylo od října do začátku listopadu 2010.

Edai K. Petrák

merkaba.edai@seznam.cz ~ 775 664 342
Ahoj Marti, po Tvé terapii vnímám více citu a jemnosti. Lépe odhadnu situaci. Při léčení lépe vnímám kam položit ruce, kde je co potřeba, dříve jsem to nezvládl bez návodu. Dokonce začínám být schopen rozpoznat, kde druhého člověka bolí. Poslední dobou se také děje něco s mojí sexualitou. Začíná kolem mě obcházet tantra :-) Uvažuji si udělat kurz masáží. Otevírá se mi něco krásného, citlivého. Děkuji Ti.

David Zahradník

davidzahradnik@seznam.cz
Martinko, chci Vám poděkovat za SRT terapii, moc mi pomohla. Uvolnily se bloky, které jsem měla dlouho v sobě. Dnes se cítím duševně svobodná a jsem schopná vše prožívat naplno. Také jsme všichni doma věděli, že naši blízcí, kteří mají mít klid v duši, byli stále s námi. Mé dcery jsou značně vnímavé a měly pocit, že stále mají někoho za zády. Během terapie duše odešli, projevilo se to několika slyšitelnými zvuky. Teď vím, že je jim dobře a nám se také ulevilo, dcery už žádné pocity nemají. Jen chci podotknout, že dcery o terapii nevěděly a samy se zmínily, že ve spodním patře, kde nechtěly nikdy samy chodit, si pořídí pokoje pro sebe, že je jim tam dobře. Ještě jednou moc děkuji.

Iveta Nováková

novakovaiveta@seznam.cz ~ 731 127 175
Rád bych se s Vámi podělil o své zkušenosti se zasvěcováním, i s následným vývojem. Rozhodně nepatřím mezi ty, kteří uvěří. Bývám často skeptik. Přesto jsem se ale rozhodl zasvěcení vyzkoušet, a to z různých důvodů. Na jedné straně byl můj možný duchovní posun a na druhé také těžká nemoc mé přítelkyně. Při prvním zasvěcování do RaSheeby jsem byl více jak hodinu v hlubokém meditačním stavu. Pak přišlo léčení. Cítil jsem výrazné brnění na rukou a měl vize. Něco mě pořád táhlo k hlavě, kde měla přítelkyně nádor. Ten černal, začalo se z něj kouřit a pak začal světélkovat a zářit, i celá postava. Pak přišlo zasvěcování do Shambally. Bylo to krásné, obrovsky silné, ale nenásilné. Každé další léčení po tomto bylo ještě silnější a vize výraznější. U zasvěcování do Hvězdy Isis, která léčí zraněné srdce, jsem měl pocit, že tělo už je jen...; no vlastně že není. Že se tam jen drží zbylé pocity bez těla. Před zasvěcením jsem duchovní energie fyzicky výrazněji necítil a nikdy předtím jsem neléčil. Tedy pro mne velký obrat i motivace. A další vývoj? Před těmito energiemi nic neschováte. Problémy, o kterých jsem věděl, jakoby krásně lezou na povrch a člověk s nimi pak může samozřejmě snáze pracovat. A ty, které jsem se snažil sám před sebou zuby nehty ukrývat, tak ty už se tak snadno zakrýt nedaly. A ještě malounko k slečně, která mě zasvěcovala, a pak i v něčem jiném pomáhala. Sluníčko! Stačí se jen podívat do očí. Fotka na jejích stránkách to bohužel neukazuje. Měl jsem pocit, že se dávno známe, nic neosobního nebo formálního, právě naopak. Člověk může být zcela sám sebou, bez obav z posuzování, žádné role klient a terapeut, prostě dvě bytosti, dvě duše z jedné velké duchovní rodiny, co mají stejný cíl – přibližovat se k tomu dobrému a krásnému :-)

Pavel Otáhl

masér
parota@seznam.cz
Pár dní po prvním sezení SRT jsem se nepřestávala divit. Dcera předtím nechtěla vůbec být s mými rodiči. Pokaždé začala brečet, sotva je zahlédla. Při poslední návštěvě se na ně však smála a dokonce se nechala od obou pochovat. Takže jedna z věcí, kvůli kterým jsem do SRT šla, se spravila a malá má teď dvě babičky. Pak mi to pomohlo srovnat si v hlavě různé priority a přání. A věci, které byly pouze takovým přáním, najednou dostávají pevné obrysy a já k nim vidím cestu. Dokonce i manžel říká, že jsem nějaká jiná, taková víc v pohodě a že úplně vnímá ty pozitivní vibrace. První dva dny po SRT náš pes kolem mě chodil a hrozně zvláštně si mě prohlížel, i auru. Takže změny budou opravdu veliké.

Jana Stekleinová

stekleinovajana@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS