Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Novotná > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martina Novotná — léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací

Zobrazuji č. 1120 z celkem 53 doporučení prezentace Martina Novotná:
Milá Martinko, nedá mi, abych se s Tebou nepodělila o své nové převratné zkušenosti po SRT terapii, kterou jsme společně prováděly na mého syna Jaroslava. Po jeho očistě se totiž začaly dít situace, které do té doby pro mne byly nemyslitelné. Po své vlastní SRT terapii jsem cítila změnu chování i u mého syna, byl pozornější a ohleduplnější vůči mně i okolí. Po jeho očistě se doslova prolomily ledy mezi námi. Do té doby totiž nikdy neuznával nějaké duchovní hodnoty, Boha, Vyšší já ani žádné energie. Dva dny po očistě jsme společně byli nakupovat (už to bylo u nás naprosto vzácné) a na zpáteční cestě jsme si začali povídat o různých duchovních věcech. Velice ho zajímalo vše ohledně toho, co nyní souvisí s mými duchovními zkušenostmi, co vlastně v současné době absolvuji, kam docházím a čeho se účastním. Také jsem mu naznačila, že i jeho duše má za sebou určité posuny a další ještě budou následovat. Neustále se mne na vše možné ptal, byl ochoten si nejen vše vyslechnout (v tomto životě bych vůbec nepředpokládala, že něčeho takového bude vůbec schopen), ale vše přijímal bez negativních postojů, což jsem do té doby neznala. Nakonec jsem mu řekla naprosto otevřeně vše, co jsem se dozvěděla při jeho očistě SRT o jeho dušičce. Zajímaly ho také informace ohledně reinkarnací, působení negativních myšlenek, okolnosti v případě sebevraždy, její následky a spousta dalších informací. Pro mne to byla jedna z nejšťastnějších chvil v mém životě. Vzhledem k jeho uzavřené a komplikované povaze a našim do té doby komunikačním problémům, to byla nádherná očistná kúra a obrovský posun v našich vzájemných vztazích.

Iva Kliková

Dělám těžkou manuální práci a moje záda jsou zatížena více než normálně. Absolvoval jsem mnoho masáží od různých lékařů, ale masáž od paní Novotné mě úplně postavila na nohy. Záda mě již tolik nebolí, neprohýbám se a jsem ohebnější. I ceny jsou oproti cenám běžných masérů v pohodě. Je to nejenom masáž těla, ale i duše, která se mi jaksi rozjasnila. Doporučuji!

Bohouš Holček

Chci se podělit o můj zážitek během působení na dálku. Sedím normálně u stolku s počítačem a najednou jako bych se na sebe díval z výšky asi 20 cm nad hlavou. Pamatuji si vlasy, pravé ucho, můj ”druhý” čili pracovní pohled upřený do počítače, ruka na myši a takový pocit beztíže, bezstarostnosti, všude ticho, jen ten zářivý monitor před tou hlavou, na kterou jsem se “náhradníma” očima díval. Byl to nádherný pocit!

David Lochsmidt

lochschmidtdavid@seznam.cz
Přijal jsem moc příjemnou masáž a zažil uctění těla příjemným, pevným dotekem a láskyplným způsobem. Vrátila mě do těla a přijala mě takového jaký jsem. Je to zároveň i pohlazení pro duši. Děkuji moc.

Roman Trejbal

roman.trejbal@centrum.cz
Byla jsem na prvním léčení tohoto typu, nikdy jsem se o duchovní věci nezajímala a bylo mi tedy velkým překvapením, že jsem cítila nové pocity a proudy duchovní energie. Po léčení jsem se cítila moc dobře fyzicky a hlavně mi bylo krásně na duši. Měla jsem pocit, že jsem jak v jiném světě, pocit vznášení se, podobný stavu mezi spánkem a bděním, ale krásnější. Potom jsem si četla doporučenou knihu Hovory s Bohem a vše mi přišlo tak nějak přirozené i pochopitelné, jako bych se o tyto věci zajímala odjakživa. Našla jsem tím cestu k něčemu, co život přesahuje a není rozumem vysvětlitelné.

Jitka Tlustá

jitka.tlusta@seznam.cz
Nechala jsem se zasvětit do Reiki Hvězda Isis, byl to krásný pocit i zajímavý zážitek, kdy se mi zjevila bílá postava - zřejmě bohyně Isis - a při druhém zasvěcování jsem zahlédla chrám. Díky zasvěcení spolu s RaSheebou se mi začaly hýbat věci, které již dlouho volaly po řešení. Mám mnohem více energie a cítím se vyrovnanější. Také astrologie mi pomohla si leccos o sobě ujasnit a upozornila mě nejen na silné, ale také na moje slabé stránky, které jsem odhodlaná řešit. Rozbor je velmi obsáhlý, komplikovanější než jsem si myslela, takže čeká na delší nastudování, které mě doufám ještě mnohé ujasní. Martino, děkuji!

Lenka Panská

Přišla jsem na terapii ze zdravotních důvodů, ale hlavně kvůli obrovské dlouhodobé únavě, smutku a pocitu osamělosti. Mohu říct, že mám po první návštěvě u Vás více energie a chuti do života. Cítím se lépe a úplně jinak, než když jsem k Vám přišla. Hlavně chci říci, že jste mi velice blízká, asi to je tím, že nezůstáváte jako nějaký člověk mimo, ale že se vžíváte a vciťujete. Člověk pak má opravdu pocit, že ho někdo konečně chápe a že není na všechno sám. Když jsem přijela domů, manžel se choval jinak, chová se více ohleduplně a dává si záležet, je příjemný. Tak snad to vydrží, jen kdyby bylo na světě lépe. Myslím na Vás s radostí v srdci.

Magdalena M.

Pod vedením terapeutky Martiny se dostanete do výšin Vašeho vnitřního já. Cítila jsem jisté napětí na temeni hlavy, ale je to příjemné a osvobozující. Ten večer jsem byla tak nabitá, že jsem nemohla usnout (a to je u mě co říct :-) Jinak se cítím fajn, začala jsem zase cvičit jógu, ještě nedělám meditace, ale cítím se lépe, jako nikdy předtím. Díky moc!

Vlaďka M.

Při duchovním léčení jsem zažila krásný zážitek. Při čištění mých srdečných záležitostí, kdy jsme seděly kolem zapálené svíčky, jsem viděla, jak z plamene vychází spousta malých srdíček, jejich tvary byly dokonalé, krásné! Už po prvním léčení jsem se cítila lépe. Začala jsem více vnímat sebe samu v těle a začala jsem si více užívat svoji ženskost, doteky a blízkost ve vztahu. Rozhodně se ve mě probudila sexualita, nikdy jsem ji předtím takto silně nepociťovala :-) Začínám si více uvědomovat sebe samu a vnímám svoje obrovské proměny za poslední týdny, byť je to zajisté i díky vlastní práci na sobě. Jedno podporuje druhé. Děkuji všem duchovním bytostem, které mi skrze Tebe pomohly.

Ludmila K.

737 368 582
Vážená a milá Martino, děkuji Vám za léčení. Dnes ráno jsem vstávala a nebolela mě páteř. To bylo jako zázrak. Chtěla jsem se podělit o zážitek během léčení. Energie jakoby začala působit trochu dříve a působila v takových vlnách. Teplo v dlaních a na hrudi. Uklidnění, pak se mi před zavřenýma očima rozsvětlilo. Otevřela jsem oči a nikde žádný světelný zdroj nepřibyl. To světlo pak zůstalo. Pak jsem ho přestala vnímat. Viděla jsem vnitřním zrakem muže s dlouhými vlasy a v dlouhé bílé říze, jak stojí na zeleném trávníku. Rozběhla se k němu maličká holčička, on se k ní sehnul a vyzdvihl ji do náruče. Cítila jsem, že to jsem já a Ježíš. A pak zmizel a ve mně zaznělo, raduj se. Měj radost :-)

Magdalena M.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS