Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Šviráková

Mgr. Martina Šviráková

grafická designérka

Mgr. Martina Šviráková
Mgr. Martina Šviráková - logo

Dělám chytrý design, který obstojí v čase.

Styl mi lítá, kam projekt fouká, ale společné principy zůstávají. Jsou jimi jednoduchost, hravost a čistota ve formě i obsahu.

Realizovala jsem desítky tiskových i online projektů od vizuálních identit, ilustrací, obalového designu až po grafickou přípravu a sazbu knížek – spolupracovala jsem s prestižními nakladatelstvími, jako jsou Albatros Media, Jan Melvil Publishing nebo Paseka, ale pomáhala jsem i nezávislým autorům, kteří svá díla připravovali svépomocí.

Co můžete čekat:

  • Jednám na rovinu. Na projekty, které připravuji, se neustále snažím nahlížet také očima klienta. Zároveň se snažím předjímat možné překážky a úskalí, která se mohou během realizace objevit. Svůj odborný názor neschovávám, vždy však respektuji klientovo finální rozhodnutí.
  • Sázím na komunikaci. Zakládám si na tom, aby byli mí klienti stále v obraze. Proto s nimi zadání a cíle projektu dopředu i v průběhu zakázky konzultuji.
  • Spolupracuji s profesionály. Díky své dlouholeté praxi znám mnoho odborníků z různých profesí, s jejichž prací jsem sama dlouhodobě spokojená. Úzce spolupracuji s vybranými a spolehlivými webovými kodéry, ilustrátory, animátory nebo korektory. Mám kontakty na redaktory ve vydavatelstvích, na malonákladové i ofsetové tiskárny. Umím zařídit výrobu tašek, roll-up bannerů, dárkových krabiček, polepy výloh nebo třeba potisky aut.
  • Moje cena platí. Hlídám si hodinový rozpočet a nikdy nepřetahuji dohodnutou cenu. Své projekty dotahuji do konce.

Další ukázky mé práce najdete na www.yellowpin.cz »

Ukázky práce:

Grafický design Dent EliášováGrafický design DřevohraGrafický design pro Igora HubinskéhoGrafický design knihy Hacknutá češtinaGrafický design knihy Retrohraní
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Status:

grafické prázdniny z důvodu mateřské dovolené <3

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Martina Šviráková
Žitná 1440/40
Praha 2
120 00
Mobil:724 289 833
Email:martina@yellowpin.cz
Web:www.yellowpin.cz
Instagram:Instagram yellowpinprague
Behance:Behance yellowpin
Účet:219194962 / 0300 (ČSOB)
:88345441

Doporučení z první ruky

Martin Kavka
Spolupráce s Martinou mě opravdu baví. Pokaždé. Na velkých i malých projektech. Baví mě, protože u práce přemýšlí, vnáší do ní vlastní nápady a posunuje celou ideu dále. Tak to bylo třeba při vzniku Hacknuté češtiny, knihy vycházející z online slovníku Čeština 2.0. Martina žila knihou od prvního okamžiku a dokázala slovník oživit skvělými detaily, které korespondují s neortodoxním, hravým obsahem. Jsem přesvědčený, že i díky vydařené sazbě se z „Hacknutky“ rychle stal bestseller. Bavila mě i další spolupráce na jednodušším projektu Newslettery.cz – měl jsem jen základní představu o podobě webu, teprve Martina mu vtiskla jasný charakter. Znovu si přitom pohrála i s detaily (např. dvojité tt fungující jako logo webu i hravý protipól hashtagu, úprava použitého fontu na míru apod.). Ačkoliv je to rozsahem malý web, takže spíše jednohubka, pro mě to byl znovu jasný důkaz, že Martina jde naplno do každé spolupráce. Kromě těchto projektů navíc spolupracovala i s mou ženou Alicí na její knize Retrohraní, která je díky ní taky naprosto nezaměnitelná a skvěle zpracovaná. Prožili jsme toho zkrátka společně tolik, že náš vztah už dávno není jen čistě profesní, ale přátelský. Pokud tedy chcete přemýšlivou, nápaditou, spolehlivou, komunikativní parťačku pro svůj projekt, je Martina určitě tou správnou volbou.
nadšený newsletterista, poradce a lektor pro obsahové newslettery a autorský marketing

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS