Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Šviráková

Mgr. Martina Šviráková

grafická designérka

Mgr. Martina Šviráková
Mgr. Martina Šviráková - logo

Dělám chytrý design, který obstojí v čase.

Styl mi lítá, kam projekt fouká, ale společné principy zůstávají. Jsou jimi jednoduchost, hravost a čistota ve formě i obsahu.

Realizovala jsem desítky tiskových i online projektů od vizuálních identit, ilustrací, obalového designu až po grafickou přípravu a sazbu knížek – spolupracovala jsem s prestižními nakladatelstvími, jako jsou Albatros Media, Jan Melvil Publishing nebo Paseka, ale pomáhala jsem i nezávislým autorům, kteří svá díla připravovali svépomocí.

Co můžete čekat:

  • Jednám na rovinu. Na projekty, které připravuji, se neustále snažím nahlížet také očima klienta. Zároveň se snažím předjímat možné překážky a úskalí, která se mohou během realizace objevit. Svůj odborný názor neschovávám, vždy však respektuji klientovo finální rozhodnutí.
  • Sázím na komunikaci. Zakládám si na tom, aby byli mí klienti stále v obraze. Proto s nimi zadání a cíle projektu dopředu i v průběhu zakázky konzultuji.
  • Spolupracuji s profesionály. Díky své dlouholeté praxi znám mnoho odborníků z různých profesí, s jejichž prací jsem sama dlouhodobě spokojená. Úzce spolupracuji s vybranými a spolehlivými webovými kodéry, ilustrátory, animátory nebo korektory. Mám kontakty na redaktory ve vydavatelstvích, na malonákladové i ofsetové tiskárny. Umím zařídit výrobu tašek, roll-up bannerů, dárkových krabiček, polepy výloh nebo třeba potisky aut.
  • Moje cena platí. Hlídám si hodinový rozpočet a nikdy nepřetahuji dohodnutou cenu. Své projekty dotahuji do konce.

Další ukázky mé práce najdete na www.yellowpin.cz »

Ukázky práce:

Grafický design Dent EliášováGrafický design DřevohraGrafický design pro Igora HubinskéhoGrafický design knihy Hacknutá češtinaGrafický design knihy Retrohraní
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Status:

grafické prázdniny z důvodu mateřské dovolené <3

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Martina Šviráková
Žitná 1440/40
Praha 2
120 00
Mobil:724 289 833
Email:martina@yellowpin.cz
Web:www.yellowpin.cz
Instagram:Instagram yellowpinprague
Behance:Behance yellowpin
Účet:219194962 / 0300 (ČSOB)
:88345441

Doporučení z první ruky

Bronislav Sobotka
STRUČNÁ VERZE: Martina je super mega giga úžasná, skvělá, spolehlivá, kreativní, profesionální, nápaditá a k tomu všemu vážně moc hodná a milá. DELŠÍ VERZE: Dlouho jsem si vybíral novou grafičku, procházel obrovskou spoustu doporučení, portfolií atd. A po dlouhém přemýšlení jsem oslovil Martinu. Výsledek – nemůžu si ji a své rozhodnutí vynachválit. Z její práce jsem nadšený jak já, tak všichni mí zákazníci. Opravdu moc si vážím toho, že Martina mi vše vysvětlí, ukáže, poradí a pomůže mi vybrat správné řešení. Jsem z naší spolupráce upřímně nadšený a moc se těším na další. Pokud kouknete na Martininu práci, hned uvidíte, že je neskutečně šikovná a talentovaná. O tom jsem nepochyboval ani já. Co ale možná nevidíte na první pohled a co je zároveň opravdu důležité je to, že Martina je i úžasný člověk, že je milá, laskavá, profesionální a velkorysá. Prostě práce s ní je úžasný zážitek od začátku do konce. Kdybych dával v hodnocení hvězdičky, tak dávám 6 z 5 či 11 z 10! ❤️
nadšený učitel angličtiny z Brna

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS