Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matej Marek, MSc.

Matej Marek, MSc.

statistik a datový analytik

Matej Marek, MSc.

Profesionální statistické zpracování dat, analýza dat z průzkumů a dotazníkových šetření, školení statistiky, také data mining neboli dolování dat. Zpracování dat formou přehledných grafů a statistických testů.

Odborné vzdělání v oboru ekonometrie na Erasmus University Rotterdam v Nizozemí. Bohaté zkušenosti s analýzami všeho druhu – zpracování pro bakalářské, diplomové a disertační práce, pro lékaře a soukromé firmy. Odborná praxe od roku 2010.

Prostřednictvím své firmy STATISTICS HELP s.r.o. pomáhám společnostem analyzovat data o zákaznících, díky čemuž mohou lépe řídit svůj business. Hlavní důraz přitom kladu na interpretaci získaných výsledků a jejich využití v praxi.

V případě, že řešíte jakýkoliv problém týkající se analýzy dat, neváhejte se na mě obrátit.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Matej Marek, MSc.
STATISTICS HELP s.r.o.
Učňovská 381/10
Praha 9
190 00
Mobil:608 515 328
Email:info@statistickezpracovanidat.cz
Web:statistickezpracovanidat.cz
Účet:2201320034 / 2010 (Fio)
:06562370

Doporučení z první ruky

Jsem velmi ráda, že jsem pana Mateje Marka oslovila ke spolupráci na statistickém zpracování dat do mé diplomové práce. Od prvního kontaktu bylo znát, že má bohaté zkušenosti. Velmi rychle reagoval na mé podněty a kvalita výsledné práce byla na profesionální úrovni. Máte-li zájem o skutečně kvalitní služby v oblasti statistiky, mohu ho jen doporučit.
Bc. Pavla Angelová
náměstkyně ošetřovatelské péče, Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS