Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matej Marek, MSc.

Matej Marek, MSc.

statistik a datový analytik

Matej Marek, MSc.

Profesionální statistické zpracování dat, analýza dat z průzkumů a dotazníkových šetření, školení statistiky, také data mining neboli dolování dat. Zpracování dat formou přehledných grafů a statistických testů.

Odborné vzdělání v oboru ekonometrie na Erasmus University Rotterdam v Nizozemí. Bohaté zkušenosti s analýzami všeho druhu – zpracování pro bakalářské, diplomové a disertační práce, pro lékaře a soukromé firmy. Odborná praxe od roku 2010.

Prostřednictvím své firmy STATISTICS HELP s.r.o. pomáhám společnostem analyzovat data o zákaznících, díky čemuž mohou lépe řídit svůj business. Hlavní důraz přitom kladu na interpretaci získaných výsledků a jejich využití v praxi.

V případě, že řešíte jakýkoliv problém týkající se analýzy dat, neváhejte se na mě obrátit.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Matej Marek, MSc.
STATISTICS HELP s.r.o.
Učňovská 381/10
Praha 9
190 00
Mobil:608 515 328
Email:info@statistickezpracovanidat.cz
Web:statistickezpracovanidat.cz
Účet:2201320034 / 2010 (Fio)
:06562370

Doporučení z první ruky

Nedávnou jsem měl možnost spolupracovat s panem Markem a dovoluji si konstatovat, že spolupráce s ním byla skvělá. Jakožto lékař jsem pana Marka požádal o statistické zpracování medicínských dat, které byli značně obsáhlé a komplexní, jelikož se jednalo o vědecké publikace do renomovaných odborných časopisů v USA. Pan Marek veškeré zadané úkoly dokázal zpracovat na vynikající úrovni, na mé připomínky a dodatky reagoval velmi pohotově, komunikace s ním byla příjemná a finanční ohodnocení za provedenou práci ve srovnání s konkurencí bylo adekvátní. Plánuji nadále spolupracovat s panem Markem na přípravě dalších vědeckých publikací s cílem exaktního statistického zpracování a rád bych ho vřele doporučil dalším zájemcům o jeho služby.
MUDr. Pavol Praženica, PhD.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS