Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Matěj Nešleha

Ing. Matěj Nešleha

daňový a účetní poradce

Ing. Matěj Nešleha
Ing. Matěj Nešleha - logo

Pomohu vám s daněmi i účetnictvím – od zpracování účetních dokladů a mezd, po sestavení řádné účetní závěrky a podání daňových přiznání. Také se zamyslím nad ekonomikou vašeho podnikání a navrhnu nejvhodnější daňovou optimalizaci. Převezmu zodpovědnost za vaše řádně vedené účetnictví a budu vás zastupovat před úřady.

  • Daňové poradenství – daňové konzultace, zpracování a podání daňových přiznání ke všem daním, daňové analýzy, Due Diligence, poradenství k převodním cenám (transfer pricing), zastupování při daňových kontrolách.
  • Účetnictví – Vedení podvojného účetnictví, revize a rekonstrukce účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnictví, zastupování před finančními úřady. Účetnictví je možné vést bezkontaktně na dálku, kdy ukládáte doklady do cloudu (Google, Evernote, Dropbox) a já si je sám stahuji. Komunikace probíhá hlavně přes e-mail, Skype či telefonicky.
  • Mzdové účetnictví – Zpracování mezd; výpočet čisté mzdy, záloh a doplatků na mzdy; výpočet pojistného a daňové povinnosti; vystavení výkazů pro zdravotní pojišťovny, správu sociálního zabezpečení a finanční úřady.
  • Školení účetnictví a daní – Semináře na míru pro daňové, obchodní a účetní specialisty.

Jsem partnerem ve společnosti pro daňové poradenství KODAP Jihlava, kde úzce spolupracuji s kvalifikovanými daňovými poradci, právníky a auditory. Jsem zapsán na seznamu daňových poradců a od roku 2016 působím jako zkušební komisař pro oblast daní na Komoře auditorů ČR. Publikoval jsem několik odborných článků z daňové oblasti pro e-Bulletin KDP ČR, Daně a právo v praxi, vydavatelství Wolters Kluwer aj. Také jsem autorem odpovědí na portále Otázky a odpovědi. Vystudoval jsem obor Zdanění a daňová politika na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Jihlava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Matěj Nešleha
17. listopadu 2107/11
Jihlava
586 01
Mobil:739 845 747
Email:nesleha@kodap.cz
Web:www.jihlava.kodap.cz
:01868594

Doporučení z první ruky

Marian Kadlec
Pana Matěje Nešlehu jsem měl možnost poznat v několika úrovních spolupráce. Důvěra, kterou jsem mu svěřil, byla jednou z nejlepších investic v poslední době. Matěj má za ušima, skutečně! Je to velice agilní profesionál na svém místě, znalý právního prostředí. Vždy ochotně přistoupí k řešení nenadálých situací. Ušetřil mi již mnoho starostí, financí a napomohl opět volně dýchat. Mohu jej s klidným svědomím doporučit.
UX & UI designér, webdesignér

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS