Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matej Slebodník

Matej Slebodník

WordPress vývojář

Matej Slebodník

Profesionální kódování a programování webových stránek, vývoj pluginů, kódování grafických šablon se specializací na WordPress. Také úpravy a opravy chyb, optimalizace rychlosti webu a optimalizace webu pro internetové vyhledávače z technického hlediska (tzv. SEO).

Osobní motto: kvalitní řešení, efektivní spolupráce. Odborná praxe v IT korporaci na pozici softwarový inženýr a v reklamní agentuře jako webový mág. Reference: Košice development centre, Foxhunter, Menseek aj.

Reference:

Úpravy a oprava chyb šablony a pluginů pro parizskalive.cz | práce s WordPress Rest ApiSpolupráce s prace.valeo.cz: interaktivní mapa, API propojení, V-diagram, Header a FooterÚpravy šablony a oprava chyb webu enetextechnology.euNakódování šablony a úprava pluginů webu kamarat.euÚprava WordPress šablony pracevefabce.cz
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

vyťažený na 1 mesiac

Působnost:

celá ČR a Slovensko, osobně Brno a okolí

Kategorie katalogu:

3 profesní zásady

  1. Specializuji se na programování pro WordPress a díky tomu dokážu dodat kvalitní řešení.
  2. Pro úspěšný výsledek udělám vše.
  3. Snažím se pracovat a komunikovat co nejefektivněji tak, abych šetřil čas sobě i klientovi.

Kontaktní informace

Matej Slebodník
Madridská 2852/3
Košice-Ťahanovce
040 13
Slovensko
Mobil:+421 904 118 145 (Slovensko)
Email:matej@slebo.sk
Web:www.slebo.sk
LinkedIn:LinkedIn matej-slebodnik
DIČ:SK1122352858

Doporučení z první ruky

S panem Slebodníkem máme velice dobrou zkušenost při tvorbě firemního webu a můžeme ho jednoznačně doporučit i dalším zájemcům. Všechny práce proběhly podle našich představ a k velké spokojenosti. Pan Slebodník zpracoval obratem všechny naše požadavky a za rozumnou cenu. Ceníme si navíc jeho profesionální a rychlé komunikace s klientem, dodržování termínů prací a pružnosti při řešení složitějších úprav.
Mgr. Karel Růžička
jednatel společnosti Madaxa s.r.o

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS