Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matej Slebodník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matej Slebodník — WordPress vývojář

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Matej Slebodník:
S Matějem jsem spolupracovala při výrobě kariérních stránek pro našeho klienta. Požadavky klienta překračovaly možnosti redakčního systému WordPress a bylo potřeba některé funkce naprogramovat, zejména se jednalo o zobrazení pozic na kariérním webu a jejich propojení s formulářem. Matěj byl schopen všechny požadavky klienta zapracovat v požadovaném čase a kvalitě. Komunikace s ním byla příjemná a spolupráce byla na špičkové úrovni. V Případě potřeby dalších programátorských prací se opět obrátím na Matěje. Děkuji.

Monika Vencourová

projektová manažerka ve společnosti MenSeek s.r.o.
S panem Slebodníkem externě spolupracujeme od roku 2016. Je velice ochotný a pracovitý. Komunikace probíhá rychle. Zadané úkoly plní bezodkladně a svědomitě. Jeho působení u nás ve firmě hodnotím kladně a vřele jej doporučuji.

Žaneta Meissnerová

marketingová specialistka ve společnosti ENETEX TECHNOLOGY s.r.o.
Matěj je mladý, ambiciózní a spolehlivý člověk, v němž koluje ta správná programátorská krev. Nejenže se s ním dá vždy dohodnout, ale dodá i kvalitní práci včas. WordPress je jeho doména a vůbec mu nevadí „zašpinit“ si ruce v kódu.

Adam Melichar

Senior programátor a team leader ve společnosti Ness Košice Development Center
S panem Slebodníkem máme velice dobrou zkušenost při tvorbě firemního webu a můžeme ho jednoznačně doporučit i dalším zájemcům. Všechny práce proběhly podle našich představ a k velké spokojenosti. Pan Slebodník zpracoval obratem všechny naše požadavky a za rozumnou cenu. Ceníme si navíc jeho profesionální a rychlé komunikace s klientem, dodržování termínů prací a pružnosti při řešení složitějších úprav.

Mgr. Karel Růžička

jednatel společnosti Madaxa s.r.o
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS