Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matouš Borák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matouš Borák — programátor webových aplikací

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Matouš Borák:
Pro svůj projekt jsem hledal schopného člověka, který vyřeší můj problém s Java aplikací. Po několika neúspěšných pokusech to byl právě Matouš Borák, který dokázal vyřešit mou komplikovanou situaci, co se týče propojení Java appletu s PHP. Nejen, že jsme se dopracovali k zdárnému konci, ale i komunikace s tímto profesionálem byla na tak vysoké úrovni, že i s mým laickým přístupem k IT bylo řešení problému více než příjemné. Do ničeho mne nenutil, dokázal poradit ve všem, nač jsem se ptal, navrhnul ideální řešení, ale neprosazoval své metody jako nejlepší ze všech. Dá se říci, že v opravdu krátkém termínu zrealizoval to, za co by jiné firmy požadovaly mnohonásobek ceny. Dodnes jsem nadmíru spokojen a mohu jen vřele doporučit každému.

Zdeněk Zubík

zedous@gmail.com ~ 732 245 414
Nemohu jinak, než Matouše Boráka doporučit. Potřeboval jsem vytvořit program, na který jsem si netroufal. Program měl ošetřovat zasílání a zpětné přijímání velkých souborů, řešit případné výpadky a výsledky zapracovávat do existující databáze webové aplikace. Pan Borák měl vstřícné a absolutně profesionální chování. Program dodal rychle a navíc vymyslel a přidal jednoduchou konfigurovatelnost přes SQL, aby šlo doplnit případné „user friendly" webové konfigurační rozhraní. Navíc k hotovému programu dodal perfektně zpracovanou dokumentaci a instalační návod, podle kterého by program nainstaloval snad každý (s výjimkou mojí maminky). Pan Borák je dle mého názoru profesionál, kterého mohu jen doporučit.

Marek Smola

Matouš Borák pro mě připravil dle mého zadání webovou aplikaci. Spolupráce s ním byla výborná, věděl, co se jak má dělat, a na rozdíl od řady dalších má technické myšlení. Vřele doporučuji.

Pavel M.

Daniel Dimitrov
S Matoušem spolupracuji na projektu knižní sociální sítě Baila.net. Jako profesionála jej mohu rozhodně doporučit. Kromě jeho opravdu hlubokých znalostí v oblasti vývoje webových aplikací a bezpečnosti si cením především jeho lidského a ochotného přístupu.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS