Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)

virtuální asistentka

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)

Jsem virtuální asistentka, díky které budete mít konečně prostor na svůj byznys. Kromě klasické administrativní práce pro vás mohu psát, opravovat texty, spravovat e-shopy a mnoho dalšího:

 • Administrativa na dálku – přenechte všechno papírování někomu, koho administrativa skutečně baví. Zpracuji pro vás nejrůznější dokumenty, tabulky, výpočty, vyřídím e-mailovou komunikaci, zajistím přepisy psaného textu nebo mluveného slova, překlady textů, prezentace, budu spravovat databáze klientů, dodavatelů či obchodních partnerů, které mohu následně dále aktualizovat atd.
 • Copywriting – napíši pro vás PR článek, tiskovou zprávu nebo odborný text s přihlédnutím k SEO.
 • Korektury textů a SEO copyediting – postarám se, aby na vašem webu nebo v tiskových zprávách nezůstala žádná chybička, která by mohla odradit potenciální zákazníky. Texty mohu upravit také pro vyhledávače, takže na internetu nezapadnou, ale zároveň zůstanou přívětivé pro čtenáře.
 • Správa webu/e-shopu – budu udržovat váš e-shop/web stále aktuální. Aktualizuji ceníky, fotky, doplním nové a odstraním staré produkty nebo budu komunikovat s vašimi zákazníky.
 • Úspory energií – sestavím pro vás odbornou analýzu úspor na energiích, propočtu možnosti úspor v cenách energií ve firmě i doma, doporučím kvalitní a prověřené dodavatele nebo zajistím administrativu při změně dodavatele.
 • Cestování – najdu a naplánuji vám dovolenou podle vašich představ. Vymyslím itinerář, obstarám komunikaci v angličtině, zajistím ubytování, objednám jízdenky, letenky atd.

Mám 10 let zkušeností s copywritingem, studovala jsem anglický a německý jazyk, absolvovala jsem certifikovaný program Žurnalistika a jako analytička jsem nahlédla pod pokličku energiím. Píšu rychle všemi deseti. Často pracuji s kancelářskými editory (textovými, tabulkovými, tvorba prezentací), s redakčním systémem WordPress a s nástroji od Google (Gmail, Google Kalendář, Google Disk, Hangouts).

Status:

do 09/2020 100% vytížená

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Praxe

 • 2015, pomoc se správou e-shopu ATAN nábytek
 • 2012–2016, analytička v projektu EnergetickaPoradna.cz, redaktorka (řada odborných článků např. v magazínech Peníze.cz, Podnikatel.cz, v časopisu Inteligentní budovy)
 • 2012, virtuální asistentka na volné noze
 • 2012, regionální manažerka cestovního systému CeSYS ve společnosti Darkmay
 • 2011–2012, hlavní analytička, hlavní redaktorka a PR specialistka magazínu CenyEnergie.cz
 • 2010–2012, PR specialistka a redaktorka internetového magazínu Nazeleno.cz, od roku 2010 také tvorba odborných článků a analýz pro specializovaný magazín CenyEnergie.cz
 • 2009–2010, vedoucí rezervačního oddělení v cestovní kanceláři CK Lenka Jandošová
 • 2008–2009, administrativní pracovnice v rezervačním oddělení v cestovní kanceláři CK Lenka Jandošová

Kontaktní informace

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)
Sladkovského 2388/44
Plzeň
326 00
Mobil:607 226 624
Email:vase@internetovasekretarka.cz
Web:www.internetovasekretarka.cz
LinkedIn:LinkedIn misadivisova
:75486717 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Michaela je velmi spolehlivá a organizačně schopná. Zvládá s přehledem stresové a krizové situace a pracuje s plným nasazením a neutuchajícím elánem. Přidělené úkoly vždy zodpovědně a samostatně plní. Dokáže předvídat, co je třeba, a nečeká vždy, dokud se jí úkol nepřidělí, ale sama se aktivně zapojuje. Dokáže řešit nejen dílčí záležitosti, ale i celé projekty. Její optimistický přístup, vyrovnanost a nadšení se přenáší i na ostatní, což je velmi pozitivní při kolektivní práci. Navíc ovládá několik jazyků, ve kterých dokáže profesionálně reprezentovat a komunikovat se zahraničními obchodními partnery. Každý podnikatel potřebuje kolem sebe lidi, na které se může spolehnout a kterým věří. Michaela přesně takovým člověkem je. Spolupracuji s ní již od roku 2012 a za celou dobu mě jedinkrát nezklamala. Má mou plnou důvěru a podnikání si bez Michaely již ani neumím představit.
Libuše Sládečková

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS