Michaela Domerecká

externí marketérka pro menší firmy a živnostníky se zaměřením na brand marketing

Zastřešují kompletní marketing pro živnostníky, malé a střední firmy.

Pomáhám jim budovat značku, nastavit komunikační strategii a tu pak úspěšně realizovat. Vytvářím obsah, vedu kampaně a řídím projekty.

Zajistím pro vás:

 • tvorbu webových stránek
 • správu sociálních sítí
 • návrh a realizaci komunikační strategie
 • přípravu a vedení kampaní
 • budování firemní identity
 • projektové řízení
 • uvedení nových produktů na trh
 • tvorbu marketingových materiálů
 • organizaci eventů

Již více než 15 let dělám marketing pro české firmy se zahraniční působností. Mám rozmanité zkušenosti z různých oborů, zejména v B2B sektoru v rámci zdravotnictví. Úspěšně jsem uvedla na trh mnoho produktů z oblasti zdravotnické techniky a vedla globální komunikační kampaně. Tou nejúspěšnější byla kampaň Tom the Bear pro pediatrický segment.

Všechny tyto zkušenosti ráda zúročím během spolupráce s vámi. Kontaktujte mě.

Vybrané reference:

 • Aveflor – Nastavení profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, LinkedIn, příprava komunikačního konceptu, tvorba a správa obsahu korporátní komunikace.
 • Este design & Consulting – Tvorba nových webových stránek, design, tvorba obsahu, příprava textů, správa webu, nastavení komunikace na sociálních sítích, konzultace, zaškolení zaměstnanců.
 • Ivan Lesay – tvorba webové prezentace, tvorba vlastní identity, založení profilu na Twitteru, nastavení komunikace, marketingové konzultace.
 • Be Reis – Tvorba webové prezentace, loga a vlastní identity, nastavení profilů a komunikace na sociálních sítích.
 • Neosun – Tvorba webových stránek, příprava obsahu, textů, tvorba loga, budování značky, příprava a realizace marketingových materiálů, nastavení profilů na sociálních sítích.

Ukázka z úspěšné kampaně Tom the Bear pro pediatrický segment

Tom The Bear song

Michaela Domerecká

Kontakty

Michaela Domerecká
Pejšova 299
Zlonice (Středočeský kraj)
273 71
Mobil:603 820 846
Email:michaela.domerecka@gmail.com
LinkedIn:michaela-domerecka
IČ:66321379

Doporučení
z první ruky

Rozhodnutí oslovit Michaelu Domereckou bylo jakousi primární a intuitivní myšlenkou, když jsme se rozhodli, že chceme komunikovat a dostat více do světa naši společnost Aveflor a.s. Jenom drobné vysvětlení. Naše společnost je výrobní a náš marketing se zaměřuje hlavně na naše značky, ať už se jedná o zdravotnické produkty, veterinární přípravky nebo kosmetiku, takže ne na společnost samotnou. Jako společnost jsme ale vyrostli, vytvořili hodnoty a systém. Proto nadešel čas dát světu informaci, kdo jsme, proč to děláme, kde to děláme a co máme v plánu. I díky diskusi s Michaelou jsme usoudili, že tato prezentace by měla být samozřejmostí pro nás i pro každou společnost. Přeci jenom se jedná o živý organismus. S Michaelou jsem měl tu čest už osobně spolupracovat na tvorbě strategií a kampaní i jiných značek v Čechách, ale i nadnárodních společností. Proto tato volba je podložena i reálnými zkušenostmi a výsledky. Díky naší spolupráci se v relativně krátké době povedlo oživit a rozproudit naši komunikaci na sociálních sítích (FB, IG, LIN). Profily jsme samozřejmě měli, ale byly spravovány neefektivně a bez konceptu. Tady nás Michaela nasměrovala, pochopili jsme smysl koncepční a jednotné komunikace. Pochopili přesah do celé komunikace společnosti. Sjednotili jsme vizuální podobu, byla nám nápomocná při tvorbě našeho „firemního“ jazyka a vizuálu samotného. Aktuálně naše komunikace je striktně v jejích rukou a my jsme rádi, že tomu tak je. Spolupráci s Michaelou Domereckou můžeme jenom doporučit!

Ing. Roman Liška

Business Development Manager