Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Hložková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Hložková — webdesignérka se zaměřením na ženy pracující z domova

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Michaela Hložková:
Michaela Hložková naprosto úžasným, intuitivním a profesionálním způsobem zhmotnila moji představu neobvyklého magazínu pro ženy. Její práce neměla chybu a pokud něco nenapadlo mne, napadlo to jí. Přinesla do celého projektu i jako „obyčejná“ realizátorka zakázky, nové věci a současná podoba magazínu je její zásluha. Má neocenitelný talent vycítit na svém klientovi, kde mu ještě pomoci ve slabých místech, doladit představy do hmotné podoby. Její pomoc při učení, pro mě nového, redakčního systému byla téměř 24 hodin denně.

Renata Petříčková

redaktorka, spisovatelka a copywriterka
www.petrickova.cz ~ rpetrickova@centrum.cz ~ 721 933 943
S Michaelou Hložkovou spolupracuji už několik let. Naprosto perfektním způsobem inovovala moje webové stránky tak, že okamžitě zvýšila jejich návštěvnost. Její nápady mi byly vždy velmi prospěšné. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Mgr. Kamila Wawroszová

klinická psycholožka
www.detsky-klinicky-psycholog.cz
Hudební skupina Mošňáci je svým žánrem zaměřena především na posluchače středního a pokročilejšího věku. Sami členové kapely nejsou již žádní mladíci a práce s počítačem není jejich silnou stránkou. Proto jsme velmi rádi přistoupili na spolupráci s Michaelou Hložkovou, která nám zřídila a obhospodařuje naše internetové stránky. Dle mého názoru jsou po stránce estetické a obsahové velmi kvalitní, vkusné a dokonale srozumitelné všem našim příznivcům. O tom svědčí velké množství kladných ohlasů, které nám neustále přichází od návštěvníků těchto stránek. Velmi nám to pomáhá v naší propagaci a ve zviditelnění veškerého dění kolem skupiny Mošňáci. Rádi bychom Míše Hložkové vyjádřili své poděkování.

Kpt. Josef Mošna

hlavní šéfdirigent kapely Mošňáci
mosnaci.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS