Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Holišová

Ing. Michaela Holišová

koučka a mentorka se zaměřením na podnikání žen a rozvoj firemních lídrů a týmů

Ing. Michaela Holišová

Jsem certifikovaná koučka a mentorka se zaměřením na ženskou esenci podnikání a rozvoj firemních lídrů a týmů v ziskovém i neziskovém sektoru.

 • Lídrovství žen – individuální i skupinová podpora a rozvoj žen v jejich rolích s důrazem na ženský leadership.
 • Zdravá firma – koučování a mentoring pro firmy, definování hodnot, rozvoj lídrů, individuální i týmový koučink, facilitace porad, vzdělávání, mentoring aj.
 • CSR na klíč – poradenství v oblasti společenské zodpovědnosti firem, tvorba mapy cílů a vizí s ohledem na dlouhodobé udržení a růst.
 • Podnikavá neziskovka – začlenění podnikatelského myšlení v neziskovém sektoru, mentoring, rozvoj lídrů, týmový a komunitní koučink.

Vystudovala jsem Podnikání a management na VŠB-TU v Ostravě. Ve své praxi jsem působila na manažerských pozicích v malých a středních firmách z oblasti služeb, obchodu i výroby. V roce 2004 jsem vybudovala realitní kancelář Claris, která po roce fungování byla nejen členem Asociace realitních kanceláří ČR, ale byla také přizvána do výběrového Evropského klubu realitních kanceláří pro region Novojičínsko. Při mateřské dovolené jsem rovněž založila a jako lídr vedla občanské sdružení PROFICIO (dnes spolek), jehož vizí je vytvářet podmínky pro spokojený život na Novojičínsku. S týmem jsem vybudovala Rodinné centrum Provázek, které nabízí trávení volného času i vzdělávání pro rodiče a děti a patří k největším centrům v ČR. V roce 2015 jsem iniciovala vznik 1. coworkingového centra v Novém Jičíně COWO NOVO, které poskytuje zázemí a podporu pro podnikatele a podnikavé lidi. Díky tomuto spolku jsme se připojila i ke komunitním aktivitám, jejichž prostřednictvím rozvíjím spolupráci s mladými lidmi, veřejnou správou a vůbec každým, koho zajímá, kde žije a má chuť to aktivně tvořit.

Status:

k vašim službám

Místo:

Ostrava

Působnost:

celá ČR; Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj

Kategorie katalogu:

Jaké principy spolupráce nabízím?

 1. Základem jsou jasná a férová pravidla vycházející ze vzájemné dohody s vámi uzavřené na první bezplatné schůzce.
 2. Nezbytnou podmínkou je, že změnu, zlepšení, zefektivnění pochopení atd. požadujete právě vy sami.
 3. Obsah koučovacího rozhovoru určujete vy a já jej považuji za přísně důvěrný.
 4. Při koučinku používám některé koncepční nástroje, modely a strukturované procesy, které pomohou vašemu učení, popřípadě mohu navrhnout literaturu nebo jiný „domácí úkol“.
 5. Koučink probíhá v prostorách připravených pro koučování, tedy v Novém Jičíně nebo ve vašich k tomu vhodných prostorách.
 6. Délka koučovacícho kontraktu a frekvence setkání se nastaví oboustrannou dohodou na počátku spolupráce. Základem práce je však obvykle 6 setkání po 2–4 týdnech, kdy naši spolupráci vyhodnotíme a domluvíme se na dalším postupu.
 7. Při koučinku se řídím etickým kodexem Mezinárodní federace koučů ICF.

Kontaktní informace

Mobil:775 696 170
Email:michaelaholis@gmail.com
Skype:Skype michaelaholis@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn michaelaholisova
Účet:2500812557 / 2010 (Fio)
:04260333
DIČ:CZ04260333

Doporučení z první ruky

Koučink s Míšou? Moc jsem se na něj těšila a zároveň se obávala. Tušila jsem totiž, že si sáhnu někam hluboko sama do sebe, že to třeba bude i bolet. Po prvotním překvapení, že při koučinku pracuji hlavně já a kumšt mé koučky Míši spočívá v tom, že mě ani „nevím jak“ vede po stezce sebepoznání, jsem zjistila následující a velmi za to děkuji: Našla jsem více sebejistoty, klidu a nadhledu. Hledám a nacházím řešení svých „problémů“ sama v sobě. Sama v sobě jsem díky koučinku našla vnitřní útočiště a v něm mnoho odpovědí. Jsem na cestě. Doufám, že na ní budu ještě dlouho. Často s Míšou. Ještě jednou děkuji, těším se na další naše „pracovní“ setkání.
Romana Řezníčková
lektorka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS