Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Holišová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michaela Holišová — koučka a mentorka se zaměřením na podnikání žen a rozvoj firemních lídrů a týmů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Michaela Holišová:
Měla jsem možnost absolvovat několik sezení s Míšou a jsem za to velmi vděčná. Michaela má v sobě úžasnou energii plnou entuziasmu, který přenáší na ostatní ve své blízkosti. Její vstřícné chování a průvodcovství je upřímné a působí velmi motivačně. V její spolupráci jsem v konkrétních záležitostech dokázala udělat rychlé pokroky. Během koučinku využívá pestrou paletu koučovacích metod, takže pracovní proces s ní je hravý a radostný.

Monika Karásková

studující a pracující maminka na mateřské dovolené
Koučink s Míšou? Moc jsem se na něj těšila a zároveň se obávala. Tušila jsem totiž, že si sáhnu někam hluboko sama do sebe, že to třeba bude i bolet. Po prvotním překvapení, že při koučinku pracuji hlavně já a kumšt mé koučky Míši spočívá v tom, že mě ani „nevím jak“ vede po stezce sebepoznání, jsem zjistila následující a velmi za to děkuji: Našla jsem více sebejistoty, klidu a nadhledu. Hledám a nacházím řešení svých „problémů“ sama v sobě. Sama v sobě jsem díky koučinku našla vnitřní útočiště a v něm mnoho odpovědí. Jsem na cestě. Doufám, že na ní budu ještě dlouho. Často s Míšou. Ještě jednou děkuji, těším se na další naše „pracovní“ setkání.

Romana Řezníčková

lektorka
Za ženský leadership moc hodnotit nemohu, ovšem veškeré ostatní kategorie potvrzuji na 101 %! Málokde naleznete energičtějšího člověka a mentora, navíc s takovou zásobou zkušeností v zádech, které předává dále. Ať již potřebujete poradit s podnikáním, neziskovkou či prostě nalézt nové cesty, rozhodně mohu Míšu jedině doporučit.

Jakub Domitra

Executive Director Busyman.cz
Míšu jsem poprvé poznal, když jsme ji přizvali jako mentorku do Viva Inkubátoru. Od té doby se spolu různě potkáváme na různých akcích a projektech a baví mě to, protože Míša má nejen široké pracovní zkušenosti, ale hlavně je to dospělý člověk, který umí komunikovat a podle potřeby na vás vždy vytasí vhodný krok. Co na ní obdivuji je její tah na branku: nelíbila se jí nabídka realitek, sama jednu rozjela, neměla kam dát děti, založila si dětské centrum. I přes tento svůj tah je Míša pořád velmi lidská a přátelská bytost, která nikoho nikam netlačí, nesoudí a nehodnotí. Zní to skoro jako ideál, že? Potkejte se s ní a uvidíte sami.

Jaroslav Procházka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS