Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > akad. arch. Michaela Jindrová

akad. arch. Michaela Jindrová

interiérová designérka a architektka

akad. arch. Michaela Jindrová

Zabývám se návrhy interiérů bytů, rodinných domů a komerčních prostor. Také projektuji rodinné domy a menší stavby. Při návrhu domu využívám zkušenosti bytového architekta, takže dům i navržený interiér budou fungovat jako celek. Při navrhování interiéru se snažím vytvořit jednoduchý, elegantní a zároveň osobitý prostor, ve kterém se budete dobře cítit.

  • Návrh interiéru celého bytu nebo jednotlivých částí – nejdříve si popovídáme o vašich představách a ty potom zpracuji do návrhu interiéru, který bude obsahovat jak barevné a architektonické řešení celku, tak i výkresovou dokumentaci atypického nábytku na míru. Součástí návrhu budou také popisy jednotlivého nábytku a doplňků pro snadnou realizaci. Doporučím vám vynikající realizátory celého interiéru na klíč, nebo jen jeho částí.
  • Studie a projekty rodinných domů – vytvořím architektonickou studii rodinného domu, ve které si společně ujasníme, jak by váš dům měl vypadat a fungovat. Nebo můžeme rovnou přistoupit ke zpracování projektu rodinného domu.
  • Návrh komerčních prostor – vypracuji návrh interiéru vaší kavárny, provozovny apod.

Jako architekt mám za sebou 25 let praxe. Mezi mé realizace patří mnohé bytové interiéry, rodinné domy a kavárny. Se svými zkušenostmi s návrhy interiérů i s navrhováním rodinných domů dokážu vytvořit dokonalý prostor k životu, ve kterém se vám bude skvěle bydlet.

Reference:

Návrh interiéru bytu, Praha-PodbabaNávrh interiéru rodinného domu, KrutecNávrh interieru kavárnyNávrh rodinného domuNávrh interiéru bytu, Praha-Podbaba
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a Středočeský kraj, Pardubice, Hradec Králové

Kategorie katalogu:

Vzdělání

  • Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, obor Architektura
  • Střední průmyslová škola stavební v Hradci Králové

Kontaktní informace

akad. arch. Michaela Jindrová
Sokolská 215
Nučice u Prahy (Středočeský kraj)
252 16
Mobil:724 948 884
Email:jindrova.architekt@centrum.cz
Web:www.michaela-jindrova.cz

Doporučení z první ruky

Paní architektka Michaela Jindrová mi velmi pomohla při realizaci mé vysněné kavárny. Ukázala jsem jí prostor pro kavárnu, pozorně si vyslechla mé představy o stylu a barevném ladění a výsledek je fantastický. Barový pult, který je dominantou kavárny, je všemi zákazníky obdivovaný. I když jsme vzhledem k dispozici prostoru museli udělat několik změn, vždy mi ochotně návrh upravila. Určitě doporučuji.
Lenka Tuháčková

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS