Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Melišíková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michaela Melišíková — překladatelka a tlumočnice anglického jazyka

Zobrazuji č. 2130 z celkem 31 doporučení prezentace Michaela Melišíková:
Potvrzujeme, že paní Michaela Melišíková (Markovičová) spolupracuje jako dobrovolnice pro neziskovou organizaci pro-Contact (nezisková organizace pro rozvojovou pomoc) v rámci Projektu adopce afrických dětí na dálku. Náplní práce je překlad korespondence mezi guinejskými dětmi a adoptivními rodiči z českého do francouzského jazyka a obráceně. Paní Michaela tuto práci odvádí rychle a dobře a veškerá komunikace s ní je bezproblémová. Nezisková organizace pro-Contact paní Michaele Melišíkové děkuje za odvedenou práci.

Rut Schreiberová

předsedkyně, pro-Contact
www.pro-contact.cz ~ info@pro-contact.cz ~ 604 416 157
Na Michaele oceňuji její flexibilitu, spolehlivost a vstřícnost ke klientovi.

Šárka Štědrá

Office manager
725 554 391
S Michaelou mám 2 roky zkušeností s výukou anglického jazyka. Vždy byla připravena a profesionální. Dělala pro mě také překlady do angličtiny pro potřeby mezinárodní konference, kterou jsem organizovala ve funkci Ředitelky pro Střední Evropu skupiny Dirickx a.s.

Daniela Oliveau

Dirickx a.s.
oliveau.daniela@gmail.com
S Míšou jsem se poprvé seznámila při výuce angličtiny a od té doby jsem ji doporučila i spoustě svým známým. Je to výborný profesionál, vždy dochvilná, připravená, nikdy nezapomíná na kontroly úkolů, přitom dokáže i pracující osoby nenásilnou formou motivovat a udělat hodiny zajímavé. Také mi pomohla připravit se na FCE certifikát. Neustále se vzdělává v odborné angličtině i dalších jazycích, takže bych si ji rozhodně vybrala i pro odborný překlad. Kromě toho je to skvělá a férová osoba, která je vždy v dobré náladě, takže spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Lenka Kramná

pracovnice laboratoře molekulární genetiky, 2LF UK Praha
kramnalenka@seznam.cz
Michaela Melišíková byla naší lektorkou 5 let. Její hodiny byly zajímavé a inspirativní. Přestože byla náročná, na výuku jsme se vždy velmi těšily. Jsme jí vděčné, že nás dokázala nenucenou formou dovést k pravidelné četbě knih v angličtině. Z. Jonešová, J. Kinčlová, H. Sovová

Helena Sovová

zákaznice
helena.sovova@seznam.cz ~ 604 762 280
Míša je opravdový profesionál. Přístup k práci má opravdu vynikající, navíc charakterově je to nejlepší člověk, kterého jsem poznal, co se týče angličtiny. Mohu jenom doporučit.

Honza Krajíček

logistik, IT technik
773 624 148
Michaela Melišíková je nejenže strašně příjemná a milá, ale především mě hodně naučila. S její metodou jsme všichni dělali velké pokroky. Mohu jen doporučit.

Monika Jirkovská

Zlatnice ve společnosti Alo Jewelry
S paní Michaelou spolupracuji již několik let a jsem velmi spokojena. Domluvenou práci odvádí pečlivě, kvalitně a rychle. Vždy je vše dodané v termínu a při osobním setkání drží smluvený čas. V komunikaci je Michaela velice vstřícná a flexibilní, její služby mohu vřele doporučit každému, kdo hledá pečlivou překladatelku s vysokou úrovní jazykových dovedností.

Ing. Jana Fuchsová

majitelka kosmetického salónu Eloa
www.saloneloa.cz ~ jana_houskova@yahoo.com
Paní Michaela Melišíková byla velice příjemná, trpělivá, ochotná učitelka anglického jazyka a její služby mohu všem doporučit.

Eliška Kovařčíková

Zlatnice ve společnosti Alo Jewelry
eliska.kovarcikova@seznam.cz
S Míšou jsem se setkala v rámci soukromé výuky angličtiny a vřele ji všem doporučuji. Jedná se o skvělou lektorku, lekce s ní byly zábavné a velmi přínosné, jelikož byla schopná zaměřit se i na odbornou angličtinu. Pomohla mi připravit se na nejednu přednášku a rozhodně bych si ji vybrala i pro odborný překlad. Míša je stále usměvavá, dochvilná a pečlivá, spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Lucie Petrová

analytik v laboratoři molekulární biologie, FN HK
l.kalferstova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS