Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobní schůzky v Ostravě, po dohodě v Praze

Úřední texty bez emocí přenechejte úřadům. Dovolte vaší značce promlouvat jazykem, který se zapíše do srdcí zákazníků. Pomůžu vám s obsahem vašeho webu, blogu, e-shopu či tištěných médií. Společně také rozhýbeme váš Facebook i další sociální sítě.

  • Copywriting – potřebujete připravit obsah na web, PR článek, texty na blog, tiskovou zprávu nebo texty pro tištěná média? Pomůžu vám do vašeho sdělení vložit emoce a srdce, aby si zákazníci váš produkt či službu zamilovali.
  • Správa sociálních sítí – provedu vás hladce světem sociálních sítí: od navržení komunikační strategie přes vytvoření originálních příspěvků, komunikaci s fanoušky, reporting až po nastavení placených kampaní. Ve jménu kvalitního obsahu neváhám pořídit snímky vašich produktů v běžném životě, které řeknou vašim zákazníkům mnohem více než fotky z fotobanky.
  • Korektury – editace textů po gramatické i stylistické stránce.

Už od dětských střevíčků jsem snila o tom, že budu spisovatelkou. Chtěla jsem proniknout do všeho vědění, které musí správný spisovatel a tvůrce textů znát. Český jazyk a literaturu jsem se proto vydala studovat na Slezskou univerzitu v Opavě. Další zkušenosti jsem sbírala více než 5 let v mediálních agenturách i u koncových zákazníků. Baví mě poznávat příběhy lidí a ráda poznám i ten váš. Pojďme spolu začít psát příběh vaší firmy.

Bc. Michaela Nečasová

Kontakty

Bc. Michaela Nečasová
Želivského 3
Havířov (Moravskoslezský kraj)
736 01
Mobil:776 218 567
Email:info@michaelanecasova.cz
Web:michaelanecasova.cz
LinkedIn:michaela-necasova
Účet:670100 – 2207836031/6210 (mBank)
IČ:06265120

Doporučení
z první ruky

Míša Nečasová je skvělá copywriterka. Vždy ke všem úkolům přistupuje čelem, žádným tématům se nevyhýbá, dokáže si poradit i s velmi těžkým zadáním. Gramatické chyby a překlepy jsou u ní tak neobvyklé jako třeba sníh v létě. Je velmi poctivá, seriózní, pracovitá a kamarádská.

Ing. Natálie Rumpala
Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média