Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Štréblová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Štréblová — virtuální asistentka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Michaela Štréblová:
Spolupráce s Míšou je pro nás vždy něčím, na co se můžeme těšit. Není to jen o pečlivosti, spolehlivosti a klidu, se kterým k věcem přistupuje, ale hlavně bychom to nazvali příjemným pocitem, který Míša okolo sebe vytváří. Měli jsme tu možnost Míšu u nás mít nejen dlouhodobě jako kolegyni v LMC, ale nyní i jako externí pomoc, na kterou se rádi stále obracíme, když jsme v úzkých.

Silvie Rážová

Employee Guidance Partner, LMC s.r.o.
S Míšou mi bylo potěšením a hlavně přínosem spolupracovat ve druhé polovině roku 2017, a to v personální oblasti, kdy mi pomohla najít a vybrat vhodného kandidáta na místo asistentky s rozšířenou působností. Absolutně mi vyhovovala její samostatnost a komunikace, včetně zpětné vazby. Ocenil jsem i její schopnost pochopit moje potřeby a očekávání a následně je i promítnout do celého procesu hledání vhodného kandidáta, který byl úspěšný. Budu rád za případnou budoucí spolupráci a Míšu rád tímto doporučím.

Martin Knol

www.knol.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS