Michaela Sýkorová

grafická designérka a idea maker se zaměřením na branding a webdesign

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Vytvořím pro vás grafiku, která podtrhne konkurenční výhody a zároveň bude působit mladistvě a profesionálně. Navrhuju komplexní vizuální komunikace i jednotlivé prvky jako logo, webový design, bannery nebo reklamy na sociální sítě.

Budování vizuálního stylu značky zvládnu od úplného začátku, ale můžu vylepšit i již existující design. Vytvořím moodboardy, paletu log, návrh letáků, vizitek a jiných firemních nutností a tohle vše vždy stavím na skvělém nápadu.

Pomůžu navrhnout design webu, který bude založen na přehlednosti, vzdušnosti a hlavně na perfektním designu. Inspiruji se od těch nejlepších a stojím si za heslem, že v jednoduchosti je síla, krása i efektivita.

Tvorba reklamních kampaní je mojí vášní. Vím, jak důležitá je počáteční myšlenka i proces designování, abychom se dostali k výsledné grafice, která splní vaše cíle a potěší zákazníky.

Vystudovala jsem Multimédia na VŠE, kde jsem se kromě grafiky zdokonalila i ve fotografii, 3D grafice, typografii a naučila se, jak komplexně přemýšlet nad integrovanou marketingovou komunikací. Díky práci v agentuře jsem schopná navrhovat funkční grafiku, která nebude přehlížena.

Za svoje dosavadní největší úspěchy považuji tvorbu vizuální identity firem, kterým tak pomáhám k modernější formě vizuální komunikace. Jednou z nich je například společnost Sargánek, zabývající se interiérovým designem, nebo nově vznikající zdravotnická firma Sophgena. Nemohu také opomenout spolupráci se zpravodajstvím Aktuálně.cz, kterému jsem navrhovala kampaně Chudé Česko a Planeta v nouzi.

Michaela Sýkorová

Kontakty

Michaela Sýkorová
Na Spojce 511/9
Praha 10
101 00
Mobil:777 223 021
Email:sykorovams@seznam.cz
Facebook:sykorovams
IČ:09338004

Doporučení
z první ruky

Michaela byla v agentuře GEN velkým přínosem. Byla nejen precizní v grafice, ale také v ideační fázi vymýšlení nových nápadů pro kampaně našich klientů. Příkladem může být její velké přispění k vítězství v tendru pro Návštěvnické centrum ČNB, a rozvoj komunikace pro neziskové aktivity pojišťovny Kooperativa. Velkým přínosem byla i pro řešení složité komunikace o klimatických změnách a chudobě pro zpravodajský portál Aktuálně.cz. Cenili jsme si její snahy o preciznost provedení a posouvání témat.

Agentura GEN