Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Sýkorová

Michaela Sýkorová

grafická designérka a idea maker se zaměřením na branding a webdesign

Michaela Sýkorová

Vytvořím pro vás nebo vaši firmu grafiku, která podtrhne konkurenční výhody a zároveň bude působit mladistvě a profesionálně. Navrhuju komplexní vizuální komunikace i jednotlivé prvky jako logo, webový design, bannery nebo reklamy na sociální sítě.

Tvorba reklamních kampaní je můj denní chleba. Vím, jak důležitá je počáteční myšlenka i proces designování, abychom se dostali k výsledné grafice, která splní Vaše cíle a potěší zákazníky.

Pomůžu navrhnout nebo upravit design webu, který potřebuje zpřehlednit a odvzdušnit. V jednoduchosti je síla, krása i efektivita. Ve spolupráci s agenturou Gen jsem navrhovala web Stačí se zeptat, a za tuto kampaň pro Fakultu informatiky a statistiky na VŠE jsme v roce 2020 získali ocenění IMC Czech Awards.

Budování vizuálního stylu značky zvládnu od úplného začátku, ale můžu vylepšit i již existující design. Vytvořím moodboardy, paletu log, návrh brandingu obchodu, letáků, vizitek a jiných firemních nutností.

Vystudovala jsem Multimédia na VŠE, kde jsem se kromě grafiky zdokonalila i ve fotografii, 3D grafice, typografii a naučila se, jak komplexně přemýšlet nad integrovanou marketingovou komunikací. Díky práci v agentuře jsem schopná navrhovat funkční grafiku, která nebude přehlížena.

Za svoje dosavadní největší úspěchy považuju digitální a outdoorové kampaně Chudé Česko a Planeta v nouzi pro Aktuálně.cz, nebo návrh komunikace pro ČNB, který se zveřejní až na jaře 2022.

Ukázky grafických prací:

Ukázka grafické tvorbyUkázka grafické tvorbyUkázka grafické tvorbyUkázka grafické tvorbyUkázka grafické tvorby
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Michaela Sýkorová
Na Spojce 511/9
Praha 10
101 00
Mobil:777 223 021
Email:sykorovams@seznam.cz
Facebook:Facebook sykorovams
:09338004

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS