Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Vránová Matanelli > Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světly

Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světly

Dodané služby: Analýza klíčových frází, vylepšení struktury webu, technický SEO audit, definování cílovek a jejich potřeb, návrh obsahu, copywriting, interakční design. O SEO se dlouhodobě stará Míša Matanelli.

Odkaz: eshop.ledsolution.cz
Zobrazuji položku č. 1 z celkem 5 položek v této galerii:

Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světly
Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světly  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh e-shopu s náhradními lampami do projektorů, dlouhodobé SEO a linkbuilding  (zobrazit v plné velikosti)Analýza klíčových frází a návrh struktury pro restauraci GamberoRosso, copywriting pro magazín  (zobrazit v plné velikosti)CBREProperties – analýza klíčových frází, návrh struktury pro vyhledávače kancelářských nemovitostí  (zobrazit v plné velikosti)Analýza klíčových frází a návrh struktury pro web SBS Partners  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Michaela Vránová Matanelli

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka — Zvýšení návštěvnosti webů z přirozených výsledků hledání na Googlu a Seznamu. SEO audity, analýzy klíčových frází, analýzy odkazových profilů, technické SEO analýzy a strategie pro získávání zpětných odkazů (linkbuilding). Zkušenosti, praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 11 doporučení
Mobil: 774 508 788 ~ Email: info@ladyvirtual.cz ~ Web: www.ladyvirtual.cz
Místo: Stádlec (Jihočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Michaela Vránová Matanelli Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS