Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Žáčková

Ing. Michaela Žáčková

virtuální asistentka a social media marketérka

Ing. Michaela Žáčková
Ing. Michaela Žáčková - logo

Pomůžu vám budovat úspěšný byznys jako virtuální asistentka a expertka na sociální média a Pinterest:

  • Virtuální asistence – Zajistím kompletní administrativu, zorganizuji akce, budu komunikovat s vašimi klienty, napíšu články (copywriting) v angličtině s ohledem na SEO.
  • Webové stránky – Vytvořím webové stránky ve WordPress a Squarespace, jsem specialista na Divi šablonu a Elementor builder. Již vytvořené webové stránky mohu také spravovat, upravovat a aktualizovat.
  • Sociální média – Založím vám profily na sociálních sítích, budu o ně pečovat a připravovat kreativní obsah včetně grafiky. Také vám budu spravovat Facebook Group, vytvořím kampaně pro Facebook i Instagram včetně analýzy výsledků.
  • Správa Pinterestu – Založím účet na Pinterestu, propojím ho s vaší webovkou, stanovíme obsahovou strategii a začneme vytvářet atraktivní piny pro zvyšování povědomí o vaší značce. V případě potřeby se postarám i o správu placených kampaní (Pinterest Ads). Rovněž nastavím a budu spravovat program na plánování pinů Tailwind.
  • Blogování – Pomůžu vám založit a spravovat vlastní blog, který podpoří vaše podnikání. Vytvořím šablony, postarám se o formátování článků a reporting návštěvnosti pomocí Google Analytics.
  • Email marketing – Zprovozním vám pokročilé nástroje e-mail marketingu, jako jsou Mailchimp a Convertkit. Připravím newslettery a pečlivě je nastavím v programu na email marketing.

Pracuji pro klienty z celého světa. Píšu blog o cestování a jídle Fun Food Travelling v angličtině a španělštině. Dlouhodobě jsem žila v Barceloně a v Amsterdamu.

Fotogalerie:

Instagram postInstagram postPin for venkovní sprchyPin pro venkovní sprchyPin pro venkovní sprchy
Zobrazit všech 23 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Michaela Žáčková
Krupská 24
Praha 10
100 00
Mobil:797 821 516
Email:zackova.michaela@hotmail.com
Web:www.mikavirtualsolutions.com
Facebook:Facebook mikavirtualsolutions
Instagram:Instagram mikavirtualsolutions
LinkedIn:LinkedIn mika-zackova
Messenger:Facebook Messenger mikavirtualsolutions
Skype:Skype MikaVirtualSolutions

Doporučení z první ruky

Bohdana Goliášová
Michaela mi vytrhla trn z paty, když jsem potřebovala udělat rychlé změny na svém webu ve WordPressu. Řídila se přesně mým zadáním, dobře mi poradila a hlavně odvedla naprosto bezchybnou práci a dodržela termín, za což jsem jí nesmírně vděčná. Michaelu doporučuju všemi deseti.
lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS