Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Abaffy

Mgr. Michal Abaffy

business konzultant pro firemní kulturu a leadership

Mgr. Michal Abaffy

Pomůžu naplnit potřeby a očekávání všech, kteří mají co do činění s vaší firmou či organizací – zaměstnanci, zákazníci, majitelé, širší okolí… Mé dlouholeté zkušenosti mě přesvědčují o tom, že jakmile se dobře staráte o své zaměstnance a zákazníky, byznys je úspěšnější, zaměstnanci spokojenější a produktivnější.

Při svých službách se opírám hlavně o atributy jako spokojenost, vztahy, kvalita, kontinuální zlepšování, produktivita, efektivita, zastupitelnost, týmovost, škálovatelnost, agilita…

  • Organizační audit – specializuji se hlavně na firemní kulturu, řeším procesy, HR a organizační strukturu, tvorbu strategie, leadership a tvorbu silných týmů. Výstupem auditu je nejen přehled o tom, co funguje správně a co by mohlo fungovat lépe, ale také nápady a tipy, jak to zlepšit.
  • Change management – zavedu do praxe všechna hlavní doporučení z organizačního auditu.
  • Krátké konzultace – poradenství (možno i online) v rozsahu cca 90 minut, během kterého se podívám na vaše konkrétní problémy nebo rozeberu téma, které vás zajímá.

Mám 5 let praxe v korporátu na pozicích Software QA inženýr, Scrum Master a Software QA manager. 4 roky jsem externě vyučoval na vysoké škole. Od začátku roku 2019 podnikám na volné noze a mám za sebou několik úspěšných auditů a projektů změn pro různé firmy. Vystudoval jsem informatiku na Masarykově univerzitě v Brně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět, osobně zejména Brno a Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Michal Abaffy
Cejl 82/58
Brno
602 00
Mobil:773 002 610
Email:michal.abaffy@gmail.com
Web:www.systematizuj.cz
Facebook:Facebook michal.abaffy
LinkedIn:LinkedIn michalabaffy
:08072132

Doporučení z první ruky

All in all – bylo to super a děkujeme, rádi tě budeme doporučovat dále.
Jaroslav Kováč
CEO, HomeHunters

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS