Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Binka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Binka — SEO konzultant a online marketér

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Michal Binka:
S Michalem jsem měla možnost spolupracovat cca 2 roky. Je to profesionál, na kterého jsem se mohla vždy spolehnout. Veškerá jeho řešení mají jasný, srozumitelný koncept, jsou kreativní a hlavně jsou za ním vidět výsledky. Spolupráci s ním doporučuji.

Lenka Barboříková

privátní finanční poradce
Jsem rád, že jsem s Michalem Binkou mohl spolupracovat řadu let. Je spolehlivý, důsledný, kreativní a se zaměřením na dosažení stanoveného cíle. Při práci je vždy pozitivní, permanentně motivuje tým k těm nejlepším výsledkům a hledá TOP řešení. Při přípravě eventů a dalších marketingových aktivit, které jsme realizovali pro společnost Kajot, přicházel vždy s originálními nápady, které přirozeně zapadaly do celkové strategie společnosti. Spolupráce s ním je vždy příjemná, inspirující a výhrou pro obě strany.

Martin Špaček

S Michalem Binkou jsem měla možnost spolupracovat v společnosti KAJOT přibližně 2 roky. Byl dynamický, inovativní, moderní. Dokázal vždy získat tým pro danou věc. Komunikativní, přátelský, vtipný a soustředil se na výsledek. Následně jsem mohla jeho práci sledovat z pozice konkurenta na trhu. Přátelským přístupem se vyznačuje jeho osobnost a jeho práce nelze přehlédnout v pozitivním smyslu.

Petra Dočková

Sales representative ve společnosti APOLLO SOFT
Michal byl mým přímým nadřízeným skoro 6 let a za tu dobu jsem měl mnoho příležitostí ho poznat po všech stránkách. Vždy jsem na něm oceňoval jeho zápal pro práci a to, že marketingem opravdu žil. A to jak v práci, tak i v soukromém životě. Vždy sledoval trendy a snažil se je aplikovat do reálného provozu firmy. Ale to, co si na něm cením asi ještě víc, byl jeho vztah k podřízeným nebo kolegům. Vždy jsem věděl, že pokud potřebuji s něčím poradit / pomoci / znát jeho názor, tak jsou jeho dveře otevřené a najde si na mne čas. A vždy jsem se mohl spolehnout, že to, na čem jsme se domluvili, tak platí.

Pavel Vacek

S Michalem jsme v roce 2012 vytvořili a realizovali kampaň na novou značku. Od prvního setkání to byla velice dynamická, inspirativní a kreativní spolupráce. Michal je profesionál se širokým záběrem v marketingu. Vzpomínám si na naše diskuse o strategii kampaně, digitálním marketingu a měření výsledků kampaně. Kromě toho je i velice schopný manažer a člověk se smyslem pro humor, se kterým je radost spolupracovat.

Pavel Marek

ředitel komunikační agentury, Senior Strategic Marketing Planner
S Michalem Binkou jsem měla možnost pracovat ve společnost AG FOODS Group, a.s., a to pěkné 4 roky. Vždy byl pozitivně naladěn, držel slovo, byl akční, pracovitý, nápaditý, kreativní a na marketingovém oddělení spolupracoval na výbornou. Michal byl, a věřím, že stále je, člověk na svém místě, profesně odborník a hlavně osobnostně super člověk!

Šárka Sedlářová

Spolupráce s panem Binkou byla vždy na 100 % perfektní. Spolehlivost, pečlivost, inovativnost, kreativita. To jsou jeho domény, kterých si naše firma velice cení.

Radka Špačková

event manager ve společnosti PRESTIGE MODELS
Michal je marketingovým profesionálem. Má nejen bohaté zkušenosti v oblasti tvorby marketingových strategií a řízení značky, ale také perfektní přehled v oblasti online marketingu, inbound marketingu a nových marketingových trendů obecně. Má skvělé vlastnosti vedoucího pracovníka – dokáže motivovat, diskutovat a podněcovat profesní rozvoj svých podřízených. Jsem ráda, že jsem měla možnost s ním pracovat a učit se od něj.

Veronika Chudá

Digital Marketing Specialist
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS