Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Michal Grošup

Ing. arch. Michal Grošup

architekt se specializací na návrhy originálních staveb v současném moderním stylu

Ing. arch. Michal Grošup
Ing. arch. Michal Grošup - logo

Pod vlastní značkou MiG Architekti vám navrhnu originální stavby v současném moderním stylu. Nedělám rozdíly mezi velkými projekty a drobnou interiérovou tvorbou – navrhnu vám rodinný dům, administrativní budovu, výrobní halu, pracovnu nebo třeba jen design nové knihovny.

Při tvorbě vždy vnímám jedinečnost a osobitost klienta, prostředí a okolí stavby. Nedělám typové projekty ani historizující napodobeniny. Mé stavby mohou nenásilně splynout s prostředím nebo do něj naopak vnést potřebný impulz a vzruch. Cílem spolupráce je nejen oboustranná spokojenost a profit, ale i potěšení a radost ze vzniku nového díla.

Motto: „Stavba se může stát symbolem místa, nikdy však jeho hrobníkem.“

Pro tvorbu využívám nejmodernější software pro architekty a projektanty, Archicad v jeho nejaktuálnější verzi. Každý projekt zpracovávám ve 3D modelu, samozřejmostí jsou realistické vizualizace exteriérů i interiérů. Mám za sebou přes 10 let praxe a výtečné reference.

Ukázky realizací:

Rodinný dům Praha-ZbraslavRodinný dům Praha-ZbraslavRodinný dům Praha-ZbraslavRodinný dům PrachaticeRodinný dům Prachatice
Zobrazit všech 24 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

Každý projekt je členěn do několika vzájemně na sebe navazujících fází, kterými vás provedu:

  1. Příprava zakázky – Konzultace, pomoc s výběrem vhodného pozemku pro stavbu, zjištění administrativních omezení apod.
  2. Architektonická studie (STS) – Formování dispozice a vzhledu stavby, rozmístění nábytku, realistické vizualizace exteriéru a 3D model, který si můžete prohlížet na vlastním počítači.
  3. Návrh interiéru, bytový architekt (INT) – Promyšlený návrh interiéru je výborným podkladem pro další stupně projektu. Návrh může být samostatným zadáním nebo jako součást návrhu novostavby.
  4. Dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení (DUR, DSŘ) – Projektovou dokumentaci zpracuji v souladu s vyhláškou o dokumentaci staveb.
  5. Inženýrská činnost (IČ) – Zahrnuje jednání s dotčenými úřady, orgány státní správy a správci sítí. Výsledkem IČ je předání pravomocného územního a stavebního povolení.
  6. Dokumentace pro provedení stavby (DPS) – Součástí DPS jsou veškeré atypické stavební detaily a podrobně zpracované profesní části (statika, vytápění, elektro, vzduchotechnika, voda…).
  7. Položkový rozpočet (R) – Zpracování podrobného položkového rozpočtu pro posouzení skladby a výše cenové nabídky jednotlivých uchazečů o dodávku stavby.
  8. Autorský dozor v průběhu výstavby (AD) – Zajistím potřebnou kontrolu provedení stavby a dodržení dokumentace, aby se pro vás průběh stavby nestal noční můrou.

Kontaktní informace

Ing. arch. Michal Grošup [ mapka ]
Žižkova 1857
Úvaly (Středočeský kraj)
250 82
Mobil:737 291 731
Email:michal@migarchitekti.cz
Web:www.migarchitekti.cz
Facebook:Facebook migarchitekti
Skype:Skype michal.grosup
:68841621 (plátce DPH)
DIČ:CZ7612100232

Doporučení z první ruky

Michala Grošupa jsme oslovili na základě referencí, které jsem na něj našel. I přes to, že je pan architekt z Úval a my stavitelé z Plzně, neváhali jsme ho oslovit. A výsledek? Naprostá spokojenost! S panem architektem jsme měli několik schůzek, aby nás poznal a na základě toho nám dokázal maximálně vyjít vstříc – jedna návštěva byla u něj, jedna u nás na pozemku. Když jsme si stanovili co chceme, měl pan Grošup několik týdnů na realizaci. Vše klapalo jako hodinky. Výsledný projekt? Lidé, kteří ho viděli, tak se ptají, kdo nám to naprojektoval, že je vše fantasticky vymyšlené. Pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat opět nějakého architekta, pan Grošup bude první, na koho se budeme obracet. Děkuji Vám pane Grošupe.
Václav Vomáčka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS