Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Ivanecký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Ivanecký — grafický designér se zaměřením na web a komunikaci

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Michal Ivanecký:
S Michalem jsem pracoval na projektech jako eventový web pro známý pražský Metronom Festival a produktovou stránku pro širokou paletu produktů značky EMCO. Spolupráce byla vzájemně obohacující. Pro mě osobně hlavně jeho komunikace s klientem, kde se snaží dosáhnout win-win spolupráce a vzdělávat klienta o „best practices“ a v trendech nejen v odvětví designu. Jako UX/UI designér si vážím spolupráce s kreativcem, který vidí designové řešení komplexně. Michal se zaměřoval primárně na strategii projektu, uživatelskou zkušenost a promyšlenou strukturu obsahu. Atraktivní vzhled je pro něj standard a zároveň poslední fáze, což zaručuje kvalitní konečný výsledek, vyplývající ze správného pořadí jednotlivých fází projektu.

Viktor Goliaš

Product Designer
victoryofgoliath.com
Michal je pro nás velkým přínosem jak v oblasti UX, tak UI. Společně dodáváme klientům řešení šitá na míru, která mají přínos nejenom v online světě. Michalovo analytické myšlení pomáhá jak při diskuzích s klienty, tak interně.

Lukáš Dostál

CEO, Hellit s.r.o.
www.hellit.cz
Vždy, když máme otázky ohledně marketingu naší společnosti, se obracíme na Michala. Můžeme se na něj spolehnout, že konzultace a výstupy budou smysluplné a nápomocné.

Jaroslav Kokoruďa

CEO, Topclerks s.r.o.
www.topclerks.cz
Když jsme rozjížděli naši kavárnu, věděli jsme, že bez opravdu kreativního týmu to nepůjde. Proto jsme se obrátili na Michala, který sestavil tým několika kreativců a ti nám pomohli dát podniku duši. Možná i díky tomu jsme měli v našem Coma'rovi plno už krátce po jeho otevření.

Yuliya Kachko

Majitelka COMA'R
Michal mi navrhl v rámci jednoho týdne logo identitu, kterou se bude můj rozbíhající se fashion brand rozhodně pyšnit minimálně několik let.

Lukáš Jelč

Majiteľ Travelholic, Urban Backpackers
Michal je člověk, se kterým si rozumí i softwarová společnost jako ESTEN, která vidí do kreativy jen minimálně. Při řešení problémů se můžeme spolehnout na výstup, který efektivně hájí naše zájmy a naše hodnoty.

Štefan Fábián

CMO
www.esten.sk
S Miškem jsme v <Hell/it> spolupracovali na několika velkých projektech. Na jeho práci si nejvíce cením schopnosti do návrhu kromě požadovaných funkcionalit přenést i ducha dané společnosti. Jako jeden z mála designérů je schopný se na celé zadání podívat z jiného úhlu a přijít s unikátním řešením UX, které celé zabalí do moderního a svěžího designu.

Karel Mařík

Project Leader v Creative Dock
www.creativedock.com
Při spuštění našeho investičního fondu jsme potřebovali jasnou a přesvědčivou vizuální komunikaci. Michal se velmi rychle zorientoval v pochopení našich marketingových potřeb, velmi flexibilně reagoval a zpracoval komplexní grafický styl. Naplnil tak naše očekávání, z pohledu kreativity, funkčnosti i dodržování termínů.

Martin Kešner

Investment Manager at J&T VENTURES
S Michalem jsem spolupracoval na tvorbě webu pro moji mobilní aplikaci. Můj hlavni cíl bylo zaujetí návštěvníka a motivace ke stažení aplikace. Michal mi poradil s rozložením elementů na webu, textem a designem. Líbilo se mi, že jsme se po úvodním návrhu sešli a prodiskutovali detaily a důvody, proč navrhl web tak jak navrhl. Zároveň mi dokázal zdůvodnit, proč nějaké mé návrhy dávají či nedávají smysl. Za mě spokojenost.

Martin Mašek

Miško vyniká spojením kreativního a strategického pohledu. Spolupracuji s ním dlouhodobě a klienti, kterým ho doporučím, jsou nadmíru spokojeni.

Miroslav Priščák

webový konzultant
www.before.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS