Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Michal Kandr

Bc. Michal Kandr

konzultant a poradce pro vývoj internetových aplikací a IT systémů

Bc. Michal Kandr

Hodláte se vrhnout do vývoje internetové aplikace? Už na ní usilovně pracujete, ale nejde to tak, jak si představujete? Nebo už webovou aplikaci provozujete, ale nefunguje tak, jak jste chtěli? Uvažujete o jejím dalším rozvoji?

Rozhodně se pobavte se mnou – tomuto oboru jsem zasvětil polovinu života. Vyvíjel jsem pro nadnárodní korporace (např. KB, O2) i pro drobné klienty. Mám za sebou složité aplikace i jednoduché webové prezentace. Provozuji platební bránu ThePay, která obchodníkům na internetu usnadňuje provádění plateb.

Díky zkušenostem z praxe už vím, že při vývoji aplikace je nejdůležitější vědět, co a proč se má jak udělat, a že programování je až jeden z posledních kroků.

Vaše požadavky posoudím v širších souvislostech, a to díky mým rozsáhlým zkušenostem nejen se všemi částmi procesu vývoje software, ale i s oblastmi, které s IT přímo nesouvisí – legislativou, managementem, psychologií…

Spolehněte se, že najdu řešení na váš problém, stejně tak jako najdu problém na vaše řešení.

Používám vlastní hlavu a rozum, nejsem úředník tupě následující pravidla. Přemýšlím o tom, co a proč dělám, a dělám to, co dává smysl. I kdyby to bylo proti nějakým standardům a procesům. Nemám rád zkostnatělé postupy, striktní pravidla, jediná správná řešení atp. Nebojím se říct pravdu, i když nemusí být příjemná.

Nejsem tu pro upjaté kravaťáky, ani pro otravné personalisty! Můj čas je vzácný a hodlám ho věnovat jen neobyčejným či pro mě zajímavým projektům. Pokud něco takového máte, nebojte se mě oslovit. Aktuálně mám prostor hlavně pro menší zakázky formou konzultací.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR; osobně Praha, Středočeský kraj a Vysočina

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Michal Kandr
Pražská 2754
Havlíčkův Brod (Kraj Vysočina)
580 01
Email:info@michalkandr.cz
Web:www.michalkandr.cz
LinkedIn:LinkedIn michal-kandr-30225a25
:76196763 (plátce DPH)

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS