Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

publicista

Michal Kašpárek

Objevuji chytré knihy, podnikavé lidi a zajímavá místa — a dávám o nich vědět ostatním:

Absolvoval jsem obory Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury, Mediální studia a žurnalistika na Masarykově univerzitě v Brně (2003–2007).

Status:

na dotaz

Působnost:

celý svět

Kontaktní informace

Michal Kašpárek
Letní 8
Brno
615 00
Mobil:775 984 484
Email:michal.kasparek@gmail.com
Web:michalkasparek.cz
Twitter:Twitter kasparek
:86933574 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Michala Kašpárka osobně neznám, ale znal jsem jeho skvělé články. Stačilo mi to, abych jej oslovil pro napsání guest-postu pro portál Na volné noze, kde vydáváme nejčtenější blog o podnikání v Česku. Na kvalitu hostujících autorů i jejich textů mám velmi vysoké redakční nároky. Velmi mile mne překvapilo, že už první draft článku, který Michal dodal, byl téměř dokonalý. Je opravdu vidět, že píše často a hodně. Tohle se nedá jinak než tvrdou praxí naučit. Psát, psát a psát. Opravdu, chtěl bych umět psát tak vtipně, uvolněně, a přitom obsažně jako on. Michalův článek o pevné pracovní době freelancerů měl u čtenářů úspěch a velmi dobře zabodoval také virálně na sociálních sítích: jen za první 3 dny si jej přečetlo na 12 tisíc čtenářů, kteří strávili na stránce v průměru 6 minut a udělili článku na 1.200 sdílení a lajků na Facebooku — celkem úctyhodná statistika! Podle Michala tomu na Finmagu říkají Kašpárek effect :-) Potvrzuji a Michala jako autora originálních textů vřele doporučuji.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS