Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Katuščák

Michal Katuščák

PHP programátor se specializací na systém WordPress

Michal Katuščák

Jako PHP programátor vdechnu život vašemu designu. Mou specializací je redakční systém WordPress — konkrétně pak kódování šablon a programování pluginů:

  • kódování designu
  • responzivní šablony
  • WordPress vývoj

Několik let jsem působil v digitální agentuře NexGen, kde jsem se podílel na tvorbě desítek webů. Dnes pracuji na volné noze a vedle zakázek pro klienty rozvíjím také vlastní projekty, mezi které patří plugin Light Admin Theme, pro jednodušší WordPress administraci, nebo PHP Framework s generátorem kódu Gephart.

Aktuální weby z mého portfolia, na kterých jsem pracoval, jsou DobraRehabilitace.czPatniOstruha.cz. Své zkušenosti a postřehy mimochodem sdílím také na vlastním oborovém blogu.

Status:

další zakázky přijímá od května 2020

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Michal Katuščák
J. Plachty 46
České Budějovice
370 04
Mobil:723 020 596
Email:michal@katuscak.cz
Web:www.katuscak.cz
Facebook:Facebook blog.katuscak.cz
:88726525 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Michalem spolupracuji již několik let na agenturních a vlastních projektech. Kromě širokých znalostí v oblasti vývoje si cením také jeho lidského přístupu, ale především zájmu o další „online“ obory z důvodu pochopení celku. Pokud hledáte profesionála, který dokáže zpracovat váš úhel pohledu na projekt, gratuluji, právě jste ho našli.
Luboš Lacina
marketingový specialista

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS