Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Katuščák

Michal Katuščák

PHP programátor se specializací na systém WordPress

Michal Katuščák

Jako PHP programátor vdechnu život vašemu designu. Mou specializací je redakční systém WordPress — konkrétně pak kódování šablon a programování pluginů:

  • kódování designu
  • responzivní šablony
  • WordPress vývoj

Několik let jsem působil v digitální agentuře NexGen, kde jsem se podílel na tvorbě desítek webů. Dnes pracuji na volné noze a vedle zakázek pro klienty rozvíjím také vlastní projekty, mezi které patří plugin Light Admin Theme, pro jednodušší WordPress administraci, nebo PHP Framework s generátorem kódu Gephart.

Aktuální weby z mého portfolia, na kterých jsem pracoval, jsou DobraRehabilitace.czPatniOstruha.cz. Své zkušenosti a postřehy mimochodem sdílím také na vlastním oborovém blogu.

Status:

další zakázky přijímá od října

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Michal Katuščák
J. Plachty 46
České Budějovice
370 04
Mobil:723 020 596
Email:michal@katuscak.cz
Web:www.katuscak.cz
:88726525 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Michal je zapálený mladý vývojář s bohatými zkušenostmi, které sbírá už od 15 let. Má obrovský přehled a chuť zkoušet a učit se nové věci. Je schopný táhnout celý vývojový tým a přitom pracovat na vlastních projektech, které jsou zábavné i praktické. Je trpělivý, empatický a spolehlivý. Seznámili jsme se ve studiu NexGen, kde jsme společně vytvořili mnoho úspěšných projektů. Rád se na něj dál obracím, protože vím, že výsledek bude perfektní.
Marek Jelínek
designér

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS