Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kurfürst > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Kurfürst — producent audioknih

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Michal Kurfürst:
Robert Vlach
S Michalem Kurfürstem jsem úzce spolupracoval na produkci mé 30hodinové audioknihy „Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové“ a jeho služby mohu vřele doporučit. Věnoval maximální pozornost jak přípravě celé produkce, výběru a vedení herce Petra Hanáka, tak i četným detailům v rámci korektur, kterých je u tak rozsáhlého textu vždy nepočítaně. Projevil obrovskou trpělivost a péči o kvalitní výsledek, a to ještě zvládl složit a nahrát originální hudební doprovod. Michal je skvělý profík a perfekcionista, talentovaný a spolehlivý producent, který odvádí za rozumné peníze profesionální výsledek. Pokud máte knihu, kterou chcete převést do audio podoby, neváhejte jej oslovit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Michal je opravdu nejsvědomitější specialista na práci s audiem, kterého jsem poznal – vyzná se ve zvuku a má prostě cit. Je taky chvályhodné, že dobře komunikuje a je na něj spolehnutí. Pro naše nakladatelství Jan Melvil Publishing kompletně zpracoval několik audioknih, a ty dnes patří k nejlépe hodnoceným audioknihám v oblasti non-fiction. S Michalem hodláme spolupracovat i nadále, ale naše produkce je relativně malá, takže jej určitě plně nevytížíme.

Tomáš Baránek

nakladatel v Jan Melvil Publishing
www.melvil.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS